Wpis z mikrobloga

Na co najlepiej wymienić 4600 FIFA (EA FC hehe) Pointsów? Czytałem opinię, że kupować te paczki za 150 już w piątek w dniu premiery. Ktoś również pisał o czekaniu na promocyjne za kilkanaście dni albo władowaniu wszystko w żetony draftu, bo nagrody są spoko (nie jestem świetnym graczem, żeby daleko zajść w tym drafcie). Co polecacie i co wy z nimi zrobicie?
#fut #fifa
  • 8
  • Odpowiedz
(nie jestem świetnym graczem, żeby daleko zajść w tym drafcie)


@SzybkoWolno54: Drafty to zawsze spoko opcja, ale tylko wtedy kiedy będziesz dochodził do finału.

Czytałem opinię, że kupować te paczki za 150 już w piątek w dniu premiery.


imo to najlepsza opcja
  • Odpowiedz
@SzybkoWolno54: Imo zależy od twoich umiejętności - jak jesteś dobry w gierke to możesz próbować drafty online, chociaż tam będzie tak #!$%@?ło potem, że może być ciężko. Ja chyba polece drafty offline na niskim poziomie trudności żeby porobić misje na 500 bramek, asyst i finezek aby dodatkowo paczki za 100k zgarnąć,
  • Odpowiedz
@gbrppp: no tak, tylko skupiałem się na jednej karcie (śp, hiszpania, laliga 78ovr). Stosunkowo łatwo było zrobić z tych ~50-70k (które średnio masz za te 4600FP) 1kk w pierwszy tydzień, bo był szał na sbc. Śmieszne, bo brałem takiego manu trigueros i handlowałem nim przez kilka lat z rzędu.
  • Odpowiedz