Wpis z mikrobloga

@archates: ja mam spodenki z deca z takimi kieszeniami i softflaska 250ml. Z przodu bardzo ladnie to sie trzyma. Podobnie z pasem biegowym, bo on jest dosc opinajacy i elastyczny.

W kieszeni na dupie w spodenkach bedzie latac, aczkolwiek mocniejsze scisniecie sznurkami powinno troche pomoc. Zawsze mozna 2 softy wsadzic z przodu i cisnac.

Z pasem nie ma tego problemu, on siedzi wyzej, wiec nic sie o ekhem... dupe nie obija
@archates jakiś czas temu kupiłem takie spodenki
https://www.decathlon.pl/p/spodenki-do-biegania-w-terenie-meskie-evadict/_/R-p-312194?mc=8677751&&cd=10575854825&ad=110225023371&kd=&gclid=Cj0KCQjw06-oBhC6ARIsAGuzdw3jxlpzMZ9BM49cA98w8wi9vflCTt6pXytIUntxtsvgt4uukTfLlsMaApM6EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Wolałem to niż pas bo mi dziwnie latał i trochę się przesuwał, tutaj pas jest wbudowany w spodenki, najlepiej też pojechać do deca i tam zmierzyć zobaczyć jak to wygląda ( ͡º ͜ʖ͡º)
@archates: na dłuższe biegi butelka 1,5 l w łapę i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepiej taka ściśnięta po środku, to łatwiej trzymać. Albo poczekać na zimę, wtedy wody potrzeba o wiele mniej.