Wpis z mikrobloga

Decyzja pozytywna z pekao S.A. Wniosek złożony 7 sierpnia.

Oprocentowanie stałe w pierwszych 60 miesiącach 7.14% (po dopłatach 2%)
Marża 2.5% (po okresie stałej stopy)
Prowizja 0%
592000 wnioskowane i tyle otrzymałem
Zarobki moje 12700 netto na konto wpływają.
Za okres ostatnich 6 miesięcy średnie wpływy 15000 +/- (kilka premii było).
Rodzina 2+1 (żona na razie nie pracuję -> własna działalność) Brali pod uwagę tylko moje wpływy - wyżej opisane.

Czekam na odpowiedź od Aliora jeszcze.
Pozdrawiam

Edit: umowa na stałe od 6 lat - IT

#kredyt2procent #nieruchomosci
  • 54
te wszystkie wykopki spece od inwestycji i nieruchomości zawsze w swoich kalkulacjach nie biora pod uwagę tego, że tak czy siak gdzieś trzeba mieszkać, bo rodzice nadal utrzymują darmozjada ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hrabia_Horeszko: jestem wręcz zdziwiony że ktoś pisze że to jest jakieś baranie kredo pod korek, albo zła decyzja xD to gdzie taka rodzina 2+1 ma mieszkać w wynajmowanym mieszkaniu? XD przecież takie wynajęcie mieszkania
@Hagy: kiedy dokładnie dostałeś ostateczną decyzję? Ja składałem 20 sierpnia, wstępne pozytywne mam z wszystkich banków juz jakos po tygodniu/półtora ale dalej czekam na ostateczną i zastanawiam się czy nie zadzwonić do banków czy czekac jeszcze do tego półtorej miesiąca
@Hagy: Ja sie dziwie ludziom ktorzy zarabiaja tyle pengi w miesiacu i biora kredyty XD Zaczalbys odkladac szmal te 6 lat temu to juz bys mial na mieszkanko, ewentualnie wspomoglbys sie jakims nieduzym kredycikiem na pare lat zamiast pod korek na 30 XD
@Hagy: Hamuj typie pieta! Takie teksty to do swojego gowniaka kieruj.
W moim mniemaniu kredyt na pol melona to pod korek. Zarabiam 3/4 tego co Ty, w 13 lat uzbieralem okolo 200 kola i przed kredytami wzbraniam sie rekami i nogami. Co Wami kieruje, zeby brac kredyty tak dobrze zarabiajac? Mozesz odpowiedziec? Dla mnie to jest niewiarygodne.
@Hagy: Tak przypuszczalem, ze nie bedzie merytorycznego dialogu z toba... Pamiataj, ze za kilka - kilkanascie lat bedziesz szukal kupca na swoj domek zeby splacic ex po podziale majatku. Nic poza dlugami ci nie zostanie, ale w necie cwaniaczka strugac bedziesz mogl nadal XD
@ExtraPensja: dziękuję i pozdrawiam. Jak chcesz możemy sobie pocwaniaczkowac. Zapraszam serdecznie do czerwonego smoka. Sekcja muah tay/MMA, grupa seniorska. Jestem 3 razy w tygodniu, w sobotę możemy sobie sparing strzelić, tylko wesc coś na zęby. A merytorycznie masz sporo wpisów wyżej
@Hagy daj spokój, gadanie z wypoćkami jak @ExtraPensja o inwestycjach które przerastają ich finansowo nie ma sensu.
W swoich obliczeniach zapominają, że nie każdy jest przegrywem w piwnicy rodziców i gdzieś trzeba mieszkać, a wiadomo że lepiej spłacać swój niż czyjś kredyt.
Gratuluję kredytu i powodzenia w budowie, sam niedługo będę w podobnej sytuacji i twój wpis jest dobrym punktem odniesienia.