Wpis z mikrobloga

Idź na północ od Balmory, a może na południe? Tam będzie kamień i drzewo, skręć o 460* i idź prosto aż trafisz na kolejny kamień. Wspominałem że to obszar wielkości mapy w gothicu pokryty kamieniami?


@Panas: jak się zagra we współczesnego morrowinda, to się okazuje, że głównym problemem był zasięg widzenia I jak możesz spojrzeć dalej niż 0,5m przed siebie to szybko się wszystko znajduje.
@Panas: to było zajebiste, jeszcze w czasach gdy internet był rzadkością nie szło sobie od tak sprawdzić i ułatwić gdzie jest poszukiwana jaskinia czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) i sprawdzanie w książeczkach tipsomaniakach wszelkich porad, które mogłyby ułatwić grę, ehh to byli czasy
@Panas: Dobre było to, że czasem trochę co innego mówiła postać zlecająca quest, a trochę co innego zapisywało się w dzienniku i szukaj później. Tym pięknym sposobem Morrowinda z dodatkami kończyłem na raty z półtora roku, ostatecznie chyba dopiero jak miałem już normalny net i pojawiła się jakaś mapa online.
@BardGT Tak, tylko że jak to Ubisoft nie za dobrze to działało. Wystarczyło podejść w okolice i dostawałeś napis "użyj oreła by namierzyć X" I po użyciu od razu miałeś znacznik. Gdyby zlikwidować Oreła to może faktycznie by to miało sens. A nawet jak nie chciałeś go używać to napis skutecznie Cię irytował.