Wpis z mikrobloga

pOlki, dziękuję za niedanie mi doopy kilka lat temu szczególnie te w UK,
Dzięki wam mam super życie.
Już po dwóch pOlkach u których prubowałem widzę że wpakował bym się w nudne, toksyczne życie, cycki małe i sflaczałe, wieczny grymas bo Chada Anglika nie upolowały a już po 30-37 lat mają, do tego bezdzietne, w tej samej robocie od lat za najniższą,
I to po studiach, i wakacje te same nudne w Polsce, tak wiem bo widzę FB i mamy wspólnych znajomych.

Dziękuję, za ten dar od losu.

Natomiast ja ~30 lat, pół świata zjechane rowerem, bikepacking, wycieczki górskie, plażowe, tysiące przygód i emocji, życie jak z filmu akcji, fenomenalne doświadczenie dla ciała i psychiki,
Ciało dociete i sylwetka mocno plażowa, urlop 2-4 razy do roku, łącznie 2-3 miesiące co roku, fura jest, kasa jest, dom w połowie odłożony jest,
Milfisko amerykańskie zadbane , gorące jest, 4 lata razem, i ani RAZU!!! kłótni lub fochow, złota kobieta, seks jak króliki, po 3-4 pod rząd, lodzik fenomenalny, masaż zamienny, opalanie się razem na pikniku, cZy to w UK lub na wspólnych wakacjach Portugalia, Hiszpania, Kanary,
Dzieci nie ma, bez gumy można, zawsze chętna i z pasją,

I to wszystko dzięki wam drogie pOlki i waszej hipergamii.
Dziękuję.

#uk #zwiazki #seks #podrywajzwykopem #podroze #podryw #milf #milfboners #milfmaszyna #przemyslenia #chadowezycie #wygryw #oswiadczenie #takaprawda #takasytuacja #wakacje #polka #blackpill #redpill #hipergamia
  • 31
  • Odpowiedz
  • 9
@LordJacobRotshild: podziękuj pOlkom,
To jak dar od losu,
Tylko wtedy byłem na chaju zauroczony I nie widziałem do kogo zarywam mimo że wydawało mi się że kobiety z klasą,

Po latach mi się w mózgu wyprostowało,

Te Kobiety nie miały życia w oczach i ambitnych planów, atakowania celów,
Pewnie po karuzeli kutangow były bo jak to inaczej wytłumaczyć.
Wpakował bym się w koszmarne relacje.
Milf mi pokazała co to szczera i
  • Odpowiedz
@adamsowaanon:

17.09.2023, 09:58:55 via Wykop

@sorek: @KedzioRRz bo wyjeżdżałem na wiele miesięcy w podróż w pierwszych 3 latach, i mi tak pasowało, brak obowiązków związanych z własnym domem,

Dodatkowo nie chciałem brać dużego kredytu z małym depozytem, wolałem dozbierać do około połowy i wtedy brać kredyt,

A skoro i tak nie mam kobiety i dzieci to bym mieszkał sam i przepłacał w porównaniu do pokoju,


(
  • Odpowiedz
  • 1
17.09.2023, 09:58:55 via Wykop


@sorek: @KedzioRRz bo wyjeżdżałem na wiele miesięcy w podróż w pierwszych 3 latach, i mi tak pasowało, brak obowiązków związanych z własnym domem,


Dodatkowo nie chciałem brać dużego kredytu z małym depozytem, wolałem dozbierać do około połowy i wtedy brać kredyt,


A skoro i tak nie mam kobiety i dzieci to bym mieszkał sam i przepłacał w porównaniu do pokoju,


@AnonimoweLwiatko: no i to prawda, bo
  • Odpowiedz
  • 2
Nie mam nic przeciwko bajkom i kłamstwom ale postaraj się chociaz trochę albo taguj #pasta #heheszki i dodaj zabawną puente bo tak to tylko chłop czas marnuje na lekturę


@AnonimoweLwiatko: lubię dosadny, trochę agresywny styl czy to rozmowy czy pisania, ale to jest prawda co piszę, zresztą to nic wielkiego nie jest w UK, to może ja doceniam aż za bardzo takie proste rzeczy, do pracy w sumie też z uśmiechem
  • Odpowiedz
  • 12
Wbrew pozorom, tam sporo kobiet, chyba przez emigracje i takie rzeczy mają prawdopodobieństwo zaistnieć.


@wojtek-m: jest dużo emigracji z Włoch, Portugalii, Hiszpanii, USA, Czech, Słowacji, krajów bałtyckich, ostatnio nawet krajów latynoskich,

Ciapatek i murzynek nie chciał bym, zresztą ciapaci by mnie Kwasem oblali za podbieranie im kobiety z brodami i wąsami xd
  • Odpowiedz