Wpis z mikrobloga

@GrzegorzPorada: Tutaj bardziej chodzi o dzieci drące paszczę i zaglądające ludziom do talerza w pakiecie z rodzicami, którzy nic z tym nie robią, bo socjalizują dzieci. Jeśli nie widzisz różnicy w zachowaniu dzieciaków, które jest konsekwencją braku wychowania przez starych, a zwyczajnym dziecięcym "byciem głośnym" to faktycznie lepiej swoje trzymaj w piwnicy.
@justNone Generalnie to rodzice są nieogarnięci, a nie dzieci. Dzieci to dzieci i trzeba je wszystkiego nauczyć i tłumaczyć im co wolno, a czego nie. A rodzice mają często wywalone na dziecko i albo mają w dupie i nic nie robią, albo dadzą dzieciakowi tablet, żeby zajął się sobą.

A wykopki, jak to wykopki, są #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
@GrzegorzPorada ludzie którzy narzekają na dzieci same były gówniakami które darły mordy jak #!$%@?, zwłaszcza lwia część wypoku to są dziecka "masz tablet i zamknij mordę nigdzie nie idziemy" i teraz siedzą i narzekają że nie mogą się odnaleźć w społeczeństwie. Po prostu chcą żeby inni tak samo mieli #!$%@?. ¯_(ツ)_/¯
@GrzegorzPorada: z reguły jestem asertywny, zwracam uwagę, jak nie pomaga to jestem z tych wychowywanych bezstresowo i wpakuję ci gumę do żucia do włosów, albo wyleje zupę na łysy łeb xD Jedyne co to będziesz mi miauczał o Policji, bo jestem duży i mi nic nie zrobisz, a ja będę cię miał w dupie jak ty wszystkich z twoim ryczącym dzieckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziecko płacze - wyjeb gówniaka, ja #!$%@? żyć nie można, #!$%@? z nim do domu
Pies szczeka, sra i szcza na chodniku, podchodzi do obcych ludzi ich wącha - to tylko piesek, taka jego natura, dlaczego psycholu kopnąłeś mojego burka jak na ciebie skoczył?
.
.
.
Taki obraz wykopków
@ramirezvaca: ale ty jesteś twardy xd

Nie zdażyło mi się żeby moje dziecko w restauracji zaczęło krzyczeć ale widziałem takie przypadki, jestem w stanie zrozumieć do pewnego momentu, kiedy widzę ze rodzice proboja i się gimnastykują żeby dziecko uspokoić. Jednak powiem wam wiecej, o wiele częściej widziałem jak najebusy drą morde albo grupka znajomych która myśli, ze jest sama w restauracji i tylko OOOO HAHAHHAHAHA IHIHIHUIHIJHJ. Wiec #!$%@? sie można do
@noobsaibot: nie wiem gdzie do restauracji chodzisz, ale mi się nie zdarzyło aby "najebusy darły tam gęby" to chyba raczej w pubie byłeś, a tam jak prowadzisz dziecko to jesteś fajny, dzieciak będzie taki twardy jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LuckyDice

@cutecatboy Jeśli nie odpowiadają Tobie drące japę kaszojady w tramwaju to następnym razem weź taxi. Nawet Chopina Ci kierowca włączy na życzenie.


@LuckyDice jak nie odpowiada ci, że komuś nie odpowiadają kaszojady, to następnym razem nie wchodz na wykop i włącz szopena
@cutecatboy: Widać, że o wychowywaniu dzieci nie masz bladego pojęcia. Nie da się wychować dziecka bez takich obrazków jak opisujesz - no chyba ze za wychowywanie dziecka uważasz robienie z niego debila i zamykanie go w cyfrowym świecie przez np. wychowywanie za pomocą tableta. Jest na wypoku cała masa ofiar tego wychowywania na tagu przegryw.
akbym miał słuchać wykopków to zamiast oswajać swoje dziecko z otoczeniem i uczyć pewnych zachowań to zamykałbym dziecko w beczce po kapuście i staczał do piwnicy.


@GrzegorzPorada: Moja ma prawie 4 lata i od dawna chodzimy z nią do restauracji i zachowuje się normalnie, bo jej to tłumaczymy, że tak ma się zachowywać, bo są inni ludzie i chcą zjeść w spokoju i to jest prawidłowe zachowanie. Ale widzialem zdjęcie z