Wpis z mikrobloga

Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: Niedziela, siódma rano - przeglądam neta, a w tle odpalony Battlefield 2042, na biurku piwko, na balkonie czeka blancik, zero dzieci, zero stałej partnerki, sypiam nawet po 12 godzin i ogólnie nikt mnie nie #!$%@? - żyć, nie umierać. ( ͡º ͜ʖ͡º)


#takaprawda #heheszki #humorobrazkowy #rodzice #rodzina #dzieci
StaryWedrowiec - Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: Niedziela, siódma rano - pr...

źródło: dzieci2

Pobierz
  • 136
współczucie, wypijesz browca z rana i już masz dzień w d..., blant jeszcze dołoży. Przesiedzisz, prześpisz niedzielę i jutro od nowa będziesz czekał na kolejny weekend. Przykre, że jescze ktoś potrafi się tym chwalić


@bury256: Właśnie podgrzałem w opiekaczu krokiety z mięsem, a w kubku mam barszcz z torebki. Mam też półtora kilograma karkówki, którą piekłem 11 godzin w wolnowarze, ale wolę zjeść na szybko krokiety, bo lecę do firmy (nie
Współczuję ci tego, że nie zaznałeś nigdy szczęścia w miłości. Nigdy w życiu bym nie określił kobiety z którą jestem jako takiej która by mnie tylko #!$%@?ła a raczej zupełnie odwrotnie związek to jest źródło pozytywnych przeżyć i szczęścia które się sobie daje wzajemnie. Smutne, że Twoje doświadczenia sprowadziły Cię do takiego postrzegania świata.


@Herubin: Znalazłem i to nie raz - po prostu jestem zbyt wymagający, #!$%@? się do pewnych rzeczy
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie rozumiem ludzi, którzy jadą po OPie za to, że dzieli się tym co mu daje trochę radości. Nie każdy musi mieć w życiu na tyle szczęścia, żeby znaleźć drugą osobę, z którą stworzyć długotrwały związek a dzieci? Może OP czuje, że nie byłby super rodzicem i zamiast krzywdzić niewinnego dzieciaka woli takowego nie mieć, ale nie musi to być ten powód. Każdy żyje na swój sposób tak jak chce, dopóki nie
@StaryWedrowiec: O ile zgadzam się z tobą, że nie warto żyć według społecznych schematów i można być jak najbardziej szczęśliwym bez laski i dzieci, o tyle nie sądzę że browar i blant o 7:00 plus jakaś gierka w wieku 44 lat to jest coś normalnego. Chyba trochę oszukujesz sam siebie.
@StaryWedrowiec: współczuję ci, karmisz się używkami i grami żeby zabić pustkę, zdecydowanie nie jesteś szczęśliwy bez kobiety i dzieci w tym wieku jeśli potrzebujesz gier, alko i ćpania trawy.

Jak chcesz wyjść z tego to polecam ci się zaznać z terminem Piotruś pan i iść na terapię. Jak mawiał Jordan Peterson, facet może byc tylko szczęśliwy biorąc na Barki odpowiedzialność - zawodową oraz za rodzinę, siebie i bliskich
@StaryWedrowiec ale piękna gównoburza, też lubię czytać tę wpisy sfrustrowanych dzieciaków. Kiedyś dodałem podobny wpis, też w niedzielę rano, że jestem szczęśliwy, że życie mi się układa i takie tam. Wpis poleciał w gorące, bo plusów było koło 700 a komentarzy idiotów kłócących się, który lepiej twierdzi jak bardzo jestem jednak nieszczęśliwy było ponad 200 i przez wyzwiska między sobą spadł z rowerka. I klasycznie oczywiście jak ten bordo idiota @xxx_XXX_xxx z