Wpis z mikrobloga

Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: Niedziela, siódma rano - przeglądam neta, a w tle odpalony Battlefield 2042, na biurku piwko, na balkonie czeka blancik, zero dzieci, zero stałej partnerki, sypiam nawet po 12 godzin i ogólnie nikt mnie nie #!$%@? - żyć, nie umierać. ( ͡º ͜ʖ͡º)


#takaprawda #heheszki #humorobrazkowy #rodzice #rodzina #dzieci
StaryWedrowiec - Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: Niedziela, siódma rano - pr...

źródło: dzieci2

Pobierz
  • 136
ja nikogo przekonywać nie muszę


@JaFracek: Nie jesteś w stanie. Jak przechodzę koło placów zabaw, to widuję "szczęśliwych" rodziców ze zmarszczonymi czołami (pewnie od wrzasków cudzych dzieci) i ze wzrokiem wbitym w smartfona. Nie kwestionuje, że dzieci się dobrze bawią, ale ty mi nie wmówisz, że stanie, czy pilnowanie kaszojada na placu zabaw to najlepsza rozrywka pod słońcem. Spróbuj przejażdżki motocyklem, albo chociaż rowerem, najlepiej samemu, bez żadnego "muszę" czy "powinienem".
@StaryWedrowiec: bardzo lubię takie pozytywne wpisy! Uważam, że w internecie za dużo plujemy jadem, wyśmiewamy się, narzekamy na innych, obwiniamy się... Bardzo fajnie, że umiesz docenić zwykłe rzeczy w swoim życiu! Ja dzisiaj zaczęłam dzień od silnego bólu, ale tabletka już wjechała, więc jak tylko zacznie działać, to i mój dzień zacznie się cudownie:) Miłego dnia wszystkim! ()
po tym Twoim „forum fightingu” powątpiewam że jest tak zajebiscie jak piszesz


@Dekadent_z_plazy_Omaha: To powątpiewaj dalej, bo to nie ty przed pójściem do wyra, kiedy nie ma za dużo roboty i możesz spać do woli, myślisz sobie: ja to mam klawe życie

Nic mi do tego, co tam sobie myślisz, bo nie jestem mitomanem i nie kłamię, więc takie i podobne komentarze po mnie spływają. ¯\(ツ)/¯
@Antibambino jestem pewien że znajdę także motocyklistów, którzy mimo wiatru we włosach i wolności czują się nieszczęśliwi. Myślisz że jako rodzic nie mam czasu dla siebie? Mając wspierają partnerkę, wszystko jest osiągalne. Chce wyjechać z chłopakami na męski wypad na kajaki czy wspinaczkę górska? Nie ma sprawy. Tak samo moja żona może mieć dzień / weekend dla siebie, a ja w tym czasie zajmę się młodym. Życie nie składa się z skrajności,
@StaryWedrowiec

bo to nie ty przed pójściem do wyra, kiedy nie ma za dużo roboty i możesz spać do woli, myślisz sobie: ja to mam klawe życie


ale skąd Ty wiesz co ja mogę a czego nie mogę i co robię przed pójściem do wyra

Musisz coś zrobić z tymi frustracjami bo jad aż się wylewa z tych Twoich komentarzy. Tak nie wyglądają posty szczęśliwego człowieka :P
Myślisz że jako rodzic nie mam czasu dla siebie?


@JaFracek: Myślę, że możesz mieć dla siebie czas i możesz być szczęśliwy, mając rodzinę. Nigdzie nie stwierdziłem, że życie jakie wybrałem, jest jedynym właściwym - po prostu mi takie życie odpowiada.

Nie wiesz czym się zajmuję i ile tematów ogarniam, jakie i ile mam hobby, które też pochłaniają czas.

Nie musisz mi nic udowadniać - mam rodzinę oraz znajomych, którzy mają dzieci
nie, po prostu ten najnowszy bf to niezła sraka

przynajmniej jak wychodził xD


@WujaTHC: Teraz jest sezon piąty (szósty ma być ostatni i chodzą słuchy, że dadzą bitwę morską) i jest mistrz - zwłaszcza wydarzenie REDUX, gdzie obecnie jest miazga w stylu BF4 czy mapy Metro z BF5. Wcześniej taka miazga była tylko na serwerze Epic Rush.

StaryWedrowiec - >nie, po prostu ten najnowszy bf to niezła sraka
przynajmniej jak wy...

źródło: 2023-09-22 23 52 44

Pobierz
życie nie toczy się tylko wokół używek, ale pewnie to wiesz, życzę Ci słodkiej i radosnej niedzieli!


@satba: Owszem, ale życie bez używek nie daje tyle frajdy. Nie potrafię dłużej pograć w ulubioną grę, kiedy nie mam pod ręką piwa, a zioło w niedużych dawkach też pozwala mi się wyciszyć, bo jestem osobą nadgorliwą i mój mózg non stop mieli jakieś dane w celu wymyślenia najlepszej opcji wykonania jakiegoś zlecenia/zadania czy