Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: Nie przejmuj się, to tylko skowyt dzieciorobów których najprawdopodobniej środowisko przymusiło do walnięcia sobie dziecka (rodzice, znajomi, no bo jak to tak bez gówniaka). A teraz chcą tą przyjemnością obdarować innych ¯\(ツ)/¯. Coś w stylu Kaji Godek.
Dla mnie nieironicznie wygrałeś, żyjesz jak chcesz, inni ci zazdroszczą, no bo jak to tak wieźć spokojne, wyluzowane życie po 35 roku życia xD
  • Odpowiedz
Nie jest czasami smutno? Nie czujesz samotności? Pytam bo wiem ze czeka mnie to samo


@kwak1: Jezu, ale mroczna końcówka.

Nie, nie jest mi smutno, bo to mój wybór. Nigdy nie miałem problemów z kontaktami z kobietami, przez wiele lat miałem zawsze jakieś przyjaciółki, nawet będąc w związku, z którymi chodziłem na spacery, rozmawiałam, byłem duchową podporą.

Po prostu w pewnym wieku zrozumiałem, że wolę zwalić konia i pograć w gierkę,
  • Odpowiedz
dziwne, że próbujesz wmieszać w to jakieś moje odczucia, gdy tylko zadałem ci pytanie, masz jakieś kompleksy?


@ArchDelux: Owszem, jakieś kompleksy mam, ale pracuję nad nimi. Nie mają one znaczenia w tej dyskusji, bo uważam, że kompleksów nie należy leczyć przez szukanie poklasku, bo to nie ma sensu.

Chłop wrzucił wpis, który jest szczery i jednocześnie zabawny, a teraz znajdują się tacy, którzy szukają w nim drugiego dna. XD
  • Odpowiedz
no właśnie, mój wpis był zabawny, ale ty oczywiście musisz uderzyć w jakąś kartę że coś kogoś boli, bo ci napisał coś zabawnego. Fajnie tam masz pod sufitem.


@ArchDelux: Nigdzie nie zasugerowałem, że cię coś boli - to tylko twoja projekcja. Moja odpowiedź była zdystansowana, o czym świadczy lenny face na końcu. Więcej luzu, kolego.
StaryWedrowiec - >no właśnie, mój wpis był zabawny, ale ty oczywiście musisz uderzyć ...

źródło: 2023-09-24 09 20 56

Pobierz
  • Odpowiedz
Niedziela rano, budzi mnie mój synek, na śniadanie robimy wspólnie naleśniki, następnie spacer z psem i zahaczenie o plac zabaw, wracamy na ciepłą pyszną kawę, za kilka godzin pojedziemy na basen na naukę pływania, bawiąc się przy tym wyśmienicie. Życie jest w pytę ()
  • Odpowiedz
niedziela, 07:00 rano, browar i zioło, dziękuję za takie rozrywki.


@satba: Skoro wolisz małpkę i zioło w poniedziałek o szóstej rano, pod żabką, to twój wybór. Mi nic do tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz