Wpis z mikrobloga

Wyskrobanie zdrowego dziecka, bo nie chciało się zabezpieczać, dymało się z kim popadnie lub doszło się do wniosku, że ma się za małe mieszkanie lub zbyt niskie dochody = minimum 10 lat pierdla

tak to powinno być

może jak lewa strona oddzieli nieodpowiedzialne idiotki od kobiet poszkodowanych przez ciężkie mutacje czy poważne zagrożenie życia, to dojdzie do kompromisu aborcyjnego

#aborcja #prawo #p0lka #kryminalne #bekazfeministek #bekazlewactwa #zdrowie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 104
@Kopyto96: Płody nie są osobami, do 26 tygodnia nie są w stanie być świadome nawet jakbyś je wyciągnął z macicy na zewnątrz. Potem maja świadomość na poziomie szczura.

O płodach do 12 tygodnia to już nawet nie ma co mówić w porównaniu do tego.
jako prawdziwy liberał i zwolennik nauki - oczywiście, że tak. do 12 tygodnia bez żadnych ograniczeń.


@NieBojeSieMinusow: Aborcja jako alternatywa antykoncepcji? Skrajnie głupie. Aborcja bez wyraźnej przyczyny nie powinna być legalna aczkolwiek penalizacja jest przesadą.
@revente:

Aborcja jest przede wszystkim dla dziecka


@assninja:

idąc tą logiką, jak ojciec go nie będzie chciał to też 10 lat do pierdla ?


@CoJaToNieTY:

do 12 tygodnia nie jesteś w stanie stwierdzić płci


muszę to sobie zapisać bo jakbym komuś opowiedział to by mi nie uwierzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@platigi: odpowiedzialnym ludziom nie trzeba niczego zakazywać, bo wiedza, ze jak nie będą się ruchac jak króliki, to aborcja nie będzie potrzebna, ja to zawsze się zastanawiałem dlaczego ludziom tak trudno zrozumieć i przeboleć to, że wystarczy używać antykoncepcji, zeby potem nie musieć mierzyc się z dylematani moralnymi typu aborcja i nie ulegać jakims prymitywnym instynktom, np. Seks po alkoholu, wszyscy mówią, że to wpadka, nie wiedzą jak to się stało
Wyskrobanie zdrowego dziecka, bo nie chciało się zabezpieczać, dymało się z kim popadnie lub doszło się do wniosku, że ma się za małe mieszkanie lub zbyt niskie dochody = minimum 10 lat pierdla


@Kopyto96: Zdecydujcie się człowiek czy nie człowiek. Bo jak człowiek to czemu tylko 10 lat pierdla? Bo mały człowiek to mały wyrok? Normalnie sracie się, że za morderstwo kara śmierci a tu tylko 10 lat? Przecież to jeszcze