Wpis z mikrobloga

Jakub "Gargamel" Chuptyś został oskarżony przez swoją byłą dziewczynę (nie chodzi o Diankę, z którą też była związana drama kilka lat temu) o znęcanie się psychiczne i fizyczne:

Streszczenie filmu dziewczyny (choć polecam samemu obejrzeć, bo są w nim nagrania i screeny rozmów):
- Opisywana sytuacja miała miejsce w 2020-21 roku,
- Gargamel miał wtedy ~25 lat, a dziewczyna 16,
- Ze strony Gargamela na porządku dziennym były wyzwiska i przemoc psychiczna (od dziwek, łatwych itp.), kontrolował jej życie (jak wygląda, z kim się spotyka, co je),
- Chuptyś posunął się też do przemocy fizycznej - szarpał dziewczynę, opluwał ją (tym razem dosłownie),
- Wszystkie jego patologiczne zachowania były potęgowane przez nadużywanie alkoholu (

Gargamel, który pozycjonuje się jako feminista i obrońca mniejszości (ten wątek też się przewija w nagraniu, ale to już poboczna sprawa) okazał się zwykłym przemocowcem, który znęcał się nad swoją dużo młodszą dziewczyną.

#gargamel #youtube #niebieskiepaski #rozowepaski
Fundraiser - Jakub "Gargamel" Chuptyś został oskarżony przez swoją byłą dziewczynę (n...
  • 74
  • Odpowiedz
@Fundraiser: metoo. Poleciałam na typa bo był znany (power money FAME) a teraz mszczę się na nim w mediach bo jest znany. Kobieta zawsze jest ofiarą. Uciekłam z tej faszystowskiej Polski ale teraz już jestem wolna. Mądrości dwudziestolatki.
Nagrania jak od żonki która szykuje podkład pod rozwód. Warci siebie.
  • Odpowiedz
@Fundraiser typa w ogóle nie znam ale zainteresował mnie ten wątek kontroli z kim się spotyka i jak wygląda - w związku to chyba generalnie się informuje o takich rzeczach i ma się wzajemny wpływ na nie.
Czy nie?
  • Odpowiedz
@Fundraiser: No dobra, poznaliśmy jej wersje, ale starając się obiektywny gryzie mnie kilka momentów:
- gargamel w rozmowie wspomina, że typ jej podciąga bluzkę a ta ucieszona komplementuje mu jeszcze tatuaż. Jest 2-3 razy wzmianka o gejach, wygląda jakby to tłumaczyła "może i tak zrobił, ale to tylko gej".
- on ją opieprza za sytuację jakąś (nie wiemy jaką), a ona pisze zdziwiona w stylu "ale o co chodzi?". #!$%@?ł się
  • Odpowiedz
@chomik3: Moim zdaniem nie ma zanczenia, co ona ewentualnie mogła robić w tej relacji, bo to nie zmienia faktu, że typ spotykał się z nieletnią. Może niektórzy z was zaraz się zaczną zasłaniać, że przecież od piętnastego roku życia to jest już legalnie, ale  still - w tym wieku nie możesz wziąć ślubu, a gdyby zaszła w ciążę byłaby to nastoletnia ciąża. Sama jestem osiemnastoletnią dziewczyną i bardzo uderza mnie fakt,
  • Odpowiedz
@chomik3: druga wersja jest taka że świeżo po tym jak laska wrzuciła oświadczenie, Gargamel na FB wrzucił posta w którym przyznaje się do błędów, przeprasza byłą i tłumaczy że pracuje nad sobą i próbuje się zmienić. Zero polemiki z wyznaniem tej dziewczyny i myślę, że się na nią nie odważy
  • Odpowiedz
@Fundraiser: gargamel jest typem kacperka z klasy ktory przez gimnazjum wolal grac w gothica niz wychodzic z dziewczynami. Obudzil sie w wieku 20paru lat gdzie nastoletnie zycie mu smignelo przed nosem, zaczal ubierac populistyczna gadke w mlodziezowe slowa i uderzyl w serca nastoletnich julek z warszawy co dalo mu latwiejszy dostep do 15-17 latek. No i reszta juz poleciala sama z siebie :-D Ale nie wiem jakim d3bilem trzeba byc zeby
  • Odpowiedz