Wpis z mikrobloga

Jakub "Gargamel" Chuptyś został oskarżony przez swoją byłą dziewczynę (nie chodzi o Diankę, z którą też była związana drama kilka lat temu) o znęcanie się psychiczne i fizyczne:

Streszczenie filmu dziewczyny (choć polecam samemu obejrzeć, bo są w nim nagrania i screeny rozmów):
- Opisywana sytuacja miała miejsce w 2020-21 roku,
- Gargamel miał wtedy ~25 lat, a dziewczyna 16,
- Ze strony Gargamela na porządku dziennym były wyzwiska i przemoc psychiczna (od dziwek, łatwych itp.), kontrolował jej życie (jak wygląda, z kim się spotyka, co je),
- Chuptyś posunął się też do przemocy fizycznej - szarpał dziewczynę, opluwał ją (tym razem dosłownie),
- Wszystkie jego patologiczne zachowania były potęgowane przez nadużywanie alkoholu (

Gargamel, który pozycjonuje się jako feminista i obrońca mniejszości (ten wątek też się przewija w nagraniu, ale to już poboczna sprawa) okazał się zwykłym przemocowcem, który znęcał się nad swoją dużo młodszą dziewczyną.

#gargamel #youtube #niebieskiepaski #rozowepaski
Fundraiser - Jakub "Gargamel" Chuptyś został oskarżony przez swoją byłą dziewczynę (n...
  • 74
  • Odpowiedz
@Fundraiser Gargamel to niezły toksyk. Ale przekaz powinien być inny, bardziej uniwersalny, bowiem zarówno dziewczyny jak i chłopcy trafiają na takich #!$%@? partnerów/partnerki.

Chuptyś ma zdecydowanie nieprzepracowane jakieś sprawy z dzieciństwa i nie nadaje się do związków.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013 dziewczyny generalnie nie mają za dużo w głowie w tym wieku, a do tego starsi i patologiczni mężczyźni są super bo i starszy to dojrzalszy i lepszy, a ciemna triada pociąga kobiety. natomiast w drugą stronę #!$%@? nie wiem, może młodszy wygląd albo nie radził sobie z plus minus rówieśniczkami to wybrał młodsze
  • Odpowiedz
@mari2137:

Sama jestem osiemnastoletnią dziewczyną i bardzo uderza mnie fakt, że tak wiele dorosłych mężczyzn wiąże się z nastolatkami. Dlaczego? Zapoznajcie się z terminem pedofilii zastępczej


Mnie też uderza. Ale to że nie masz pojęcia co znaczy "pedofilia zastępcza" a zgrywasz wielce inteligentną i dojrzałą osiemnastolatkę
A jak przeszkadza ci to że młode dziewczyny spotykają się z starszymi mężczyznami, to po prostu przestań to robić i też nie zaglądaj innym do
  • Odpowiedz
@Fundraiser nie to żebym gościa w jakikolwiek sposób chciał bronić, bo mi koło dupy fruwa, ale po tych wszystkich wiadomościach ewidentnie widać że #!$%@?ł się w alkoholizm i tyle. Musi się leczyć albo z tym walczyć. Ona z drugiej strony też wcale nie lepsza, po tej dramie z pingwinem też chce wyłapać trochę fame’u ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ech Zresztą i tak pewnie marnuje czas i odpisuje jakiemuś marnemu trollowi, który specjalnie zrobił konto że przepychać narracje jednej strony w konflikcie jakichś "gówno influenserów"


@wolf13000: Brzmi jak autentyczna, stereotypowa 18-letnia zoomerka z mózgiem wypranym zachodnią soc-liberalną propagandą, więc wierze że naprawdę taką jest, raczej niż jakimś "trollem". Konto natomiast faktycznie, najwidoczniej założyła tylko po to żeby zacząć bronić jego byłej(to jest dosłownie jej jedyna opublikowana treść).
Język jakim się
  • Odpowiedz