Wpis z mikrobloga

Można oszukiwać gościa i mu opowiadać, że ma szanse na miłość ale to by było kłamstwo.


@WyzwolonaPodrozniczka: bez przesady, szanse zawsze ma. Nie musi podobać się większości kobietom, wystarczy, że znajdzie jedną. Są nawet kobiety, które mają zespół Münchhausena i trują zdrowych ludzi po to by się nimi zajmować. Twierdzenie, że żadna by go nigdy nie chciała to nieprawda

Ale ma racje z tym, że powinien szukać wśród innych niepełnosprawnych, bo
@KajakDrewniany: Kiedy napisałem na grupce dla niepełnosprawnych, że facto takie osoby nie mają szans na szczęśliwe życie, bo nigdy nie będą akceptowane i pożądane, to, niczym normiki na wykopie, wysłano mnie na terapię, a na koniec... zablokowano. Empatia w pytę. @Mirkosoft Napisała najprawdziwszą prawdę i w tym wypadku trudno mieć do niej pretensję. Jeszcze może kiedy niepełnosprawność nie wpływa na wygląd, to jest jakaś szansa, ale jeśli wpływa - over. Nie
@WillyJamess: absolutnie się z Tobą nie zgadzam bo babka napisała tę wiadomość w sposób wyjątkowo kulturalny. Co miała zrobić, głaskać go po głowie i kłamać że każda kobita kocha manletów, zakolarzy i rolleskich oraz innych niepełnosprawnych? xD

@WillyJamess: przynajmniej prawde napisala nie owijajac w bawelne


@SzlugShaker: @ksjoc_zakony:
Szkoda, że tak bezpośrednia nie jest w stosunku to kobiet (grubych, brzydkich itd.)
@MrBoston: Normalne, dlatego piszę to co myślę bo wiem, że krytyka i tak zawsze będzie, niezależnie od tego co się powie :)))

@Bananek2

Są nawet kobiety, które mają zespół Münchhausena i trują zdrowych ludzi po to by się nimi zajmować. Twierdzenie, że żadna by go nigdy nie chciała to nieprawda

Super opcja xD Szkoda tylko, że jak słusznie zauważyłeś, takie kobiety trują ZDROWYCH ludzi a osoba niepełnosprawna taka nie jest i
@WyzwolonaPodrozniczka: xDDDDDDDD co ty gadasz za durnoty, jezdze jakies 13 lat na wozku i nigdy nie mialem problemu z kobietami i bylem w kilku zwiazkach dluzszych, takie #!$%@? ze nie ma szans to chyba tylko na wykopie jest w stanie sie przebic xD, jakbym ci pokazal mojego starego tindera to twoj swiatopoglad by eksplodowal jak domek z kart
@WillyJamess: Chociaż napisała bolesną prawdę zamiast miłe kłamstewka. Koleś musi sobie dać spokój z babami i odnaleźć inną drogę po prostu, a im szybciej to zrozumie tym lepiej i mniejszy ból. Pełno normalnych, a nawet powyżej średniej mężczyzn nie ma szans w dzisiejszych czasach na założenie rodziny czy nawet znalezienie partnerki, a co dopiero niepełnosprawny. W drugą stronę to jeszcze kobieta mogłaby się łudzić i odsiać tych co chcą tylko sobie