Wpis z mikrobloga

#hotelparadise jakoś nie wierzę temu Pawłowi. Z jednej strony daje buziaczki Lucy, a z drugiej cieszy się na zamianę pary i nie powie Wiki stanowczego ,,nie''. Dziwny gościu ¯\(ツ)/¯ podejrzewam, że będzie z tą, która pierwsza wskoczy mu do łóżka i tyle
  • 8
  • Odpowiedz
@yo_hej: trzy Red flagi były 1. Odpulil Łucję 2. Jak wrócił to śmiali się z rochem ze Paweł nie ma szczęścia do par 3. Bardzo się cieszył ze zmiany pary na Tori po tym jak rano całował Łucję.
  • Odpowiedz
@yo_hej: to samo rzuciło mi się w oczy. Przez moment nawet myślałem, że jak byli na gdybalni, to ją obejmnie, ale nic takiego się nie stało. Mam nadzieje, że to tylko gra pozorów, a nie obawa przed opinią grupy. Bardzo bym chciał, aby Paweł okazał się lojalny wobec Lucy.
  • Odpowiedz
  • 2
@potatojuice: niby #!$%@?ł, ale w sumie to bardziej spławił. Nie powiedział ''ej, nie rób tak bo jestem teraz w parze z Łucją'' tylko ''pogadamy o tym później''. Otwarte drzwi zostały
  • Odpowiedz
@yo_hej: akurat tutaj bym się nie czepiała, Wiki była na tyle wypita, że nie byłoby sensu dyskutować. Choć dziwie się, że nie pogadał z nią na drugi dzień, albo nam tego nie pokazali...
  • Odpowiedz