Wpis z mikrobloga

#katowice
Na 16 lat więzienia został skazany Łukasz T., kierowca autobusu miejskiego w Katowicach, który w lipcu 2021 roku w centrum miasta przejechał 19-letnią dziewczynę. Mężczyzna był oskarżony o zabójstwo i usiłowanie zabicia trzech osób. Prokurator żądał dla niego dożywocia.
https://www.rmf24.pl/regiony/slaskie/news-przejechal-autobusem-19-latke-kierowca-skazany-na-16-lat-wie,nId,7052410#crp_state=1
noipmezc - #katowice 
Na 16 lat więzienia został skazany Łukasz T., kierowca autobusu...

źródło: comment_1663072673gg1g5rNXV3ZqtvIwr26Hql

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@sylwke3100:
Ale do aresztu trafił od razu. Nie zanegowałem ani winy ani sprawstwa.
W moim wpisie odniosłem się do różnicy w natychmiastowych konsekwencjach w przypadku kierowcy busa i ich braku w przypadku kierowcy bmw. A skala tego ostatniego "wypadku" jest znacznie większa.
  • Odpowiedz
@noipmezc: Ja #!$%@? xd A kierowca który jechał 90 km/h i zabił dziecko na pasach nie poszedł do więzienia bo ma chorą matkę

Mniej pewnie dostanie ten z Sokratesa w Warszawie gdzie jechał ponad 100 i też zabił faceta
  • Odpowiedz
@noipmezc: i bardzo dobrze, że bandziora zamknęli. Widział że dzikusy się tłuką, to zamiast zachować dystans, podjechał pod samą awanturę i delikatnie potrącił uczestniczkę, która próbowała rozładować napięcie, czym zwrócił na siebie uwagę dzikusów, by potem tchórzliwie przejechać po niewinnej dziewczynie. Taki był odważny, jak pod samą grupę podjechał. Debil liczyl, że jak podjedzie bliżej, to oni tak nagle przeniosą awanturę na chodnik?

A seba z bmw mam nadzieję, że też
  • Odpowiedz
@pawel_187 no jak się z premedytacją przekracza prędkość autem po przeróbkach bez homologacji o drugie tyle co maksymalna dopuszczalna w kraju to ciężko mówić o wypadku. Podobnie jak z wsiadaniem za kółko po pijaku.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Nie wiem jak cały wykop może pomijac fakt tego że na filmie widać że autobus najpierw zatrzymał się przed patusami po czym do nich podjechał i delikatnie potrącił mając chyba nadzieje że rozejdą się na bok xD Jak patusy zaczeły się dobierać do autobusu to spanikował i resztę już znamy.
Przecież to on wszystko sprowokował xD
  • Odpowiedz
@noipmezc:

Ponadto biegli stwierdzili, że przed zdarzeniem mężczyzna zażył substancje psychoaktywne, w tym tramadol. W jego organizmie wykryto też niewielkie ilości amfetaminy.


Kogo wy k*rwa bronicie...
  • Odpowiedz
Nie wiem jak cały wykop może pomijac fakt tego że na filmie widać że autobus najpierw zatrzymał się przed patusami po czym do nich podjechał i delikatnie potrącił mając chyba nadzieje że rozejdą się na bok xD Jak patusy zaczeły się dobierać do autobusu to spanikował i resztę już znamy.

Przecież to on wszystko sprowokował xD


@Zabi96: gość miał dwa pasy ruchu po lewej stronie od ludzi na ulicy żeby ich
  • Odpowiedz
W moim wpisie odniosłem się do różnicy


@Richtig_Piwosz: różnica taka, że jeden zrobił to celowo a drugi nie miał takiego zamiaru

można spowodować wypadek w którym zginie 20 osób bo autobus wjedzie pod pociąg i dostać zawiasy,
a można nikogo nie zabić bo nie trafiło się strzelając i pójść do perdla na 20 lat
  • Odpowiedz
@noipmezc: przypadkiem sąd nie uwierzył e słowa nieatrakcyjnego i zalęknionego chłopa... Uczcie się, jak działa

Natura.

To samo, co w pałacu sprawiedliwości, dzieje się na rozmowach o pracę, w życiu uczuciowym, w piaskownicy i gdy przypadkiem kogoś uderzysz barkiem na ulicy.
Nagie małpy naziemne mają wbudowany prosty algorytm:
Ładny, duży osobnik: wierzę, szanuję, lubię
Mały brzydal kulący się w kącie: wynocha sprzed moich oczu
Natura.
  • Odpowiedz
@karetpoker: #!$%@?,

Tu dowód: https://jbzd.com.pl/obr/2002164/kierowca-autobusu-w-katowicach-sie-nie-#!$%@?-xd-nie-zyje-19-latka

Widać, że nikt nie siedział w busie. Idiota nie wyhamował i uderzył w tych co się bili. Wtedy faktycznie drzwi się otwierają, ale nie miał prawa przejechać tej dziewczyny, która nie biła się tam. Ona wyszła z chłopakiem by uspokoić towarzystwo i on ją rozjechał.

Bardzo dobrze, że pójdzie siedzieć. Bo ten jej chłopak miał w #!$%@? farta, że też nie wpadł pod koła :/
  • Odpowiedz