Wpis z mikrobloga

@lexico byłem na studiach, potwierdzam, jak się udało zdać coś przed innymi, to przynajmniej w pierwszych dwóch latach niektórzy to by ci dupy wleźli, bylebyś im pomógł. A jak to b8, to całkiem całkiem i niejeden się nabierze.
  • Odpowiedz
studiowałem na kierunkach, gdzie większość to były kobiety.

Nie takie wiadomości dostawałem :)


@lexico: "No może wstawiłem fejkową rozmowę z generatora by przepchać narrację, ale gdzieś tam kiedyś na pewno była kobieta która tak napisała"
L3gion - >studiowałem na kierunkach, gdzie większość to były kobiety.
Nie takie wiado...

źródło: this_thread_again

Pobierz
  • Odpowiedz
@teslamodels

Klasyka, ale czasami to jest kontynuowane nawet w pracy, jeżeli już ją te kobiety dostaną, że spermiarze się zlatują i robią zadania należące do kobiety xD

Trochę takie "inteligentne szony", bo zamiast po prostu dać dupy za materialne korzyści, to kończą studia z przyszłościowym kierunkiem i znajdują wysoko płatną pracę posiadając słabą wiedzę, przy okazji nie dając się nawet dotknąć tym, dzięki którym to wszystko zawdzięczają.
  • Odpowiedz
  • 2
@lexico każdy kto uwierzył w prawdziwość trgo screena powinien mieć w trybie natychmiastowym odebrane prawa wyborcze, a jego majątek powinienem zostać zlicytowany na poczet fundacji opiekującej się osobami z zespołem Downa.
  • Odpowiedz