Wpis z mikrobloga

@pokpok: mam wywalone na takich co za szybko jadą... jak jadę lewym i omijam tiry mając 120 na liczniku, podjeżdża mi z tyłu jakiś pajac mrugając światłami to po prostu mrugam lewym kierunkiem i niech spada...
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: sam mam Corsę jednolitrową więc często lewego pasa nie okupuję, ale ile razy jadę z kimś szybciej na autostradzie i zdarzają się takie typy, co w ostatniej chwili wjebią się na lewy to #!$%@? człowieka bierze.
  • Odpowiedz
@pokpok: Jak jedziesz 120 km/h na ekspresówce i reszta jedzie przepisowo to nie możesz nikomu wcisnąć się przed samochód bo nitk nie jedzie szybciej.
Tylko jeśli znacznie przekracza prędkość musi NAGLE hamować.
  • Odpowiedz
@pokpok Dokładnie stary, pokaż tym wszystkim #!$%@? co #!$%@?ą, że tak nie wolno. Jak sie kiedyś pomylisz i ktoś nie zdąży wyhamować to zginiesz, ale sprawcę zniszczą media i wykopki.
  • Odpowiedz
@pokpok

@CherryJerry usprawiedliwiasz przekraczanie prędkości?


A Ty usprawiedliwiasz wymuszenie pierwszeństwa? Opinię już Ci napisali wyżej. Spotkali się dwaj debile na drodze. Jeden #!$%@?, drugi wymusza, obydwaj stwarzają zagrożenie.
  • Odpowiedz
@pokpok: nie, opisuję pewne niebezpieczne zachowania. Jak ktoś #!$%@?ący ponad limit #!$%@? sie w kogoś jadącego wolniej, to będzie jego (#!$%@?ącego) wina. Ale bawienie się w szeryfa niesie pewne ryzyka.
  • Odpowiedz
@pokpok: oczywiście że Twoja wina. Jak można być takim zjebem gdzie wymuszasz pierwszeństwo. I pisze to jako osoba która w służbowym ma kaganiec na 115, więc jestem po stronie gości którzy jadą wolno.
  • Odpowiedz
@pokpok: Nie, bo nikomu nie robi szkody w przeciwieństwie do Ciebie. Zagrożenie w ruchu lądowym, prawko takim powinni zabierać. Jak ktoś nie ogarnia w lusterku prędkości czy w ogóle robi coś celowo aby spowodować niebezpieczną sytuację nie powinien mieć w ogóle prawka.
  • Odpowiedz
@pokpok: porównujesz jazdę z prędkością 300?
Widzisz w lusterku typa i podjąłeś decyzję aby mu wyjechać wiedzać że będzie musiał hamować mocno. Jest to celowe spowodowanie dużego zagrożenia w ruchu. I to jest fakt.
Według mnie jazda w ruchu ulicznym to team work, a nie bycie egoistą.
  • Odpowiedz
@pokpok: No zastanów się dlaczego i skąd jest różnica... jeżeli tego nie wiesz to tylko potwierdza że nie powinieneś mieć prawka albo wziąc sobie jakieś jazdy doszkalające.

Po drugie to w ogóle nie są takie same sytuacje.
  • Odpowiedz