Wpis z mikrobloga

1. Stwórz chochoła.

Serio #!$%@?, to już są takie urojenia że autora i wszystkich co myślą że taka sytuacja kiedykolwiek miała miejsce powinno się bezzwłocznie do psychiatryka wysyłać.
  • Odpowiedz
wszystkich co myślą że taka sytuacja kiedykolwiek miała miejsce powinno się bezzwłocznie do psychiatryka wysyłać.


@JuliuszSlowacki: Oczywiście że obrazek to hiperbola ale są lepsze przykłady, trans "pływaczka" która wygrała z innymi kobietami o ponad 30 sekund a cała woke lewica klaszcze uszami ¯\(ツ)/¯
Czy też sytuacja JK Rowling która pomimo bycia (skrajną) feministką stała się wrogiem publicznym numer jeden za krytyczne wypowiedzi o osobach trans. W tym przypadku 3/4 Twittera klaskało
L3gion - >wszystkich co myślą że taka sytuacja kiedykolwiek miała miejsce powinno się...
  • Odpowiedz
@L3gion: hiperbola z definicji wykracza poza granice prawdy lub prawdopodobieństwa, więc obrazek jest po prostu kłamstwem. To że kłamstwo nazwiesz hiperbolą nie znaczy że nagle jest akceptowalne.
  • Odpowiedz
@Buki1: Niestety za późno, sprostowałeś godzinę po wpisie @Juliusz_Slowacki i teraz jego dezinformacja ma 74 plusy i jest wyświetlana jako jedna z 2 promowanych odpowiedzi zachęcając do promowania jej dalej, a Ty masz 1 plus i legitne info przepadnie w natłoku informacji. Nie ma to jak portale społecznościowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gregory960: Jaki gównoartykuł, to info jest w wielu miejscach m. in. na wiki. Typ uznał że jest laską i legalnie #!$%@?ł kobiety w klatce. Za wiki "In 2014, Fox was inducted into the National Gay and Lesbian Sports Hall of Fame" czyli po "zmianie płci" i swoich walkach. Nie wiem co bardziej dosadnie miałoby pokazać że lgbtqewrty propsuje typa za to co zrobił
  • Odpowiedz
Czyli Rafalala, co bił ludzi na ulicy to wyobrażenie milionów, tak? Nigdy nie istniał? Poniósł jakieś konsekwencje?


@razzor91: że wam tak po ludzku nie jest wstyd pisać takie wysrywy, mózgi sprane bardziej niż stare baby mają od tvp xD
  • Odpowiedz
@deziom: Czyli twierdzisz, że nigdy nie istniał? Super. Co jeszcze nie istnieje, powiedz mi? Oprócz Twojej godności i inteligencji, bo to już widać od razu :)
  • Odpowiedz
  • 4
@Buki1 @raizel-kuroi @Werdna

Akurat ten artykuł nijak ma się do treści mema..

Ja przynajmniej na nim nie widzę walki między transem, a kobietą - tylko zwykłe pobicie.

Przyklaskiwał ktoś Rafalali, gdy pobił kobietę? Wątpię.
  • Odpowiedz
@Werdna @razzor91 @Buki1 @OskarDeveloperski

Więc, mem implikuje że:

Mamy do czynienia z jakimś zjawiskiem społecznym w którym osoby trans biją dzieci na ulicy???????

Natomiast artykuł jest o tym że:

2 osoby dobrowolnie weszły do klatki w ramach eventu sportowego, z czego jedna była trans. I ta trans pobiła drugą.

Jak jest w realnym życiu? Powiem ci bo mam akurat do czynienia z osobą trans.

Jedyna rzecz czego ona chce od społeczeństwa to
  • Odpowiedz
@Gregory960: Ale ja nie odniosłem się do artykułu - jest on słaby. Tylko, że argument, że osoby trans nie są agresywne i nie ma na to dowodów jest do dupy - gdyż jest przykład chociażby Rafalali, osoby trans zajmującej się też pracą seksualną, która niejednokrotnie została nagrana podczas stosowania wszelkiej agresji.
  • Odpowiedz