Wpis z mikrobloga

Ledwo się PiSowi udało zapełnić katowicki spodek na 8k miejsc, a Warszawą cała zawalona ludźmi xD


@moj_wykopowy_login: pisiorów ratuje tylko i wyłącznie to, że wybory są w niedzielę i ludzie z kościoła idą głosować, bo tak przegraliby z kretesem.
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: moim zdaniem to o niczym jeszcze nie swiadczy, bo wyborcy pisu to glownie stare dziady, ludzie ze wsi na koncu swiata i matki z 15 dziecmi ktore nie beda wlec sie na jakies spotkania i marsze, ale przy urnie i tak wybiora pis.
  • Odpowiedz
@good: z 15 dziećmi?! Miałem kiedyś w pracy koleżankę z dwójką kaszojadów, która przy każdej okazji napierdzielała na pis, ale jak przyszły wybory prezydenckie to już: "Głosuję na Dudę, bo kto inny mi da pieniążki?"

Także ten... ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
wiem, że u ciebie na wsi, to szanuje się bezrobotnych i pana. Janusza z zakładem, który ma przychód do 50k i zatrudnia 4 ludzi na minimalnej.


@moj_wykopowy_login: spokojnie fajnopolaczku, jutro do korpo na 8 rano - masz prace tylko dlatego ze masz taki sam stosunek jakosci pracy do wyplaty jak hindus. Ale oni nie sikaja po gaciach z zachwytu jak im dasz stopke w mejlu po angielsku a wy tak, wiec
  • Odpowiedz