Wpis z mikrobloga

@pogop: Wierzyłrm w Benedykta i Tabaze, że przyjdą do mnie, bo mnie starszy brat nimi straszył xD
No i w prawdziwą miłość ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pogop poszedłem z mamą do dentysty, on ogląda i mówi "nooo, trzeba go będzie zatruć"

na co ja się zrywam z fotela, ZATRUĆ, MNIE? NIE! i już sie nie dałem posadzić xD
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: a nie fajnie? Ja bym nie chcial wrocic do dziecinstwa gdzie trzeba uzerac sie z rodzicami i rodzenstwem i walczyc o pilot czy o komputer, 8 godzin siedziec w szkole a potem 4 godziny robic zadania domowe i 4 godziny uczyc sie na sprawdzian, grac na 8-letnim komputerze bo "jeszcze dziala" wiec rodzice nie chca wymienic, nie miec zadnego wyboru gdzie i kiedy pojedziesz na wakacje, a jedyny majatek ktorym
  • Odpowiedz
  • 11
@Logytaze

@pogop: Wierzyłem, że podłużne bagażniki na samochodach to etui na deski surfingowe. Latami zastanawiałem się, dlaczego tak wielu Polaków surfuje.


#!$%@?, do teraz też tak myślałem XD
  • Odpowiedz
@pogop:
Był jakiś czas temu już taki wpis, takie pierwsze co mi do głowy przychodzi:
1. Że politycy to kompetentni ludzie, taka śmietanka najmądrzejszych osób w danym kraju
2. Mniej więcej to samo o nauczycielach w szkole, że to mądrzy i świetnie wykształceni ludzie xD
3. Że ludzie w większości są dobrzy
4. Że murzyni są czarni bo są cały czas opaleni słońcem, którego jest dużo w ciepłych krajach(w szkole jakaś
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: no to nie wiem. Komputer i telewizor mogl kazdy miec swoj jak rodzice byli bogaci, ale na pewno jak np. wyjezdzaliscie na wakacje czy zjesc na miescie to musiales sie dostosowac.
  • Odpowiedz
Komputer i telewizor mogl kazdy miec swoj jak rodzice byli bogaci, ale na pewno jak np. wyjezdzaliscie na wakacje czy zjesc na miescie to musiales sie dostosowac.


@An-Dagda: Komputer miałem swój, telewizory w domu były dwa. A jak szliśmy zjeść na mieście albo jechaliśmy na wakacje, to się po prostu dogadywaliśmy. Czasami na obozy jeździłem sam. Rodzice nie byli bogaci, byli przeciętni.
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: to nie wiem, moi rodzice byli ponad przecietni a komputer owszem przez wiekszosc dziecinstwa mialem swoj ale jak sie starzal tak dalej byl ten sam - przez cale dziecinstwo dostalem tylko jeden komputer do gier, a nastepny dopiero kupilem juz za swoje.

A co do wakacji to wszyscy chcielismy zwiedzac a matka chciala lezec, i zawsze konczylo sie tak ze wyjechalismy do jakiejs Afryki i tam jakies wycieczki zwiedzajace.
  • Odpowiedz
Jak kiedyś zdecyduję się na dziecko to będzie od początku mu wpajane, że nie ma sobie dawać w kaszę dmuchać i ryj ma być obijany, jeśli komunikacja werbalna zawiedzie.


@NuklearnySzpadel: mój syn się bał, jak ktoś na niego krzyczał, coś mu wyrywał czy atakował. Uderzony przez koleżankę stał nie wiedząc co zrobić. Nauczyliśmy go z żoną, że ma mówić że nie wolno a potem bić jak to nie działa i nie
  • Odpowiedz
@pogop ja wierzyłem w trójkąt bermudzki i że tam faktycznie wariują urządzenia pomiarowe w statkach i samolotach i nie da się wydostać xD
  • Odpowiedz
@pogop: że te wysokie budynki obok pałacu kultury w Warszawie, z logami Mc Donald, Coca Cola, i Amica na górze, to są siedziby tych firm. Dopóki się nie wpatrzyłem że tam są normalnie balkony i stał jakiś chłop w gaciach. Wtedy doszło do mnie że to normalne budynki mieszkalne, tylko z reklamami na górze -.-
  • Odpowiedz