Wpis z mikrobloga

@pogop: raz xiadz w kosciele powiedzial "Uslyszycie glos Ducha Swietego" i potem przestal gadac a organista zaczal spiewac, i siostra myslala ze to Duch Swiety spiewa

ja za dziecka interesowalem sie astronomia i pytam starej "jak powstal ksiezyc" a ona "bog stworzyl". Do tej pory nie dowiedzialem sie kto to byl ten Bogstwo i w jaki sposob jego zycie spowodowalo powstanie ksiezyca.
Myślałem że jestem jedynym rzeczywistym człowiekiem na świecie, a reszta to jakieś NPC. Chyba do jakichś 11 lat.


@filip8192: często miałem takie i podobne rozkminy - na przykład, że jestem upośledzony, tylko nie zdaję sobie z tego sprawy, a wszyscy starają się to przede mną ukryć (coś a'la Truman Show, tylko, że miałem takie rozkminy ZANIM ten ilm w ogóle powstał).
że jak się wytnie nożyczkami dziurę w powietrzu, to tam nie będzie tlenu i nie będzie jak oddychać a także, że bilety w komunikacji miejskiej to paliwo i każdy musi skasować, bo jak nie skasuje to autobus/ tramwaj nie pojedzie (z braku paliwa). Często stałam przy kasowniku i kasowałam ludziom bilety (a wtedy były trochę inne kasowniki, takie z wajchą, kto stary ten pamięta).
@pogop że dorośli są mądrzy i postępują logicznie. Że bankomat drukuje ci pieniądze w momencie wypłaty. @NuklearnySzpadel ja postępuje tak ze swoim czterolatkiem, córce zamierzam sprzedać dokładnie to samo, jak będzie któreś z nich miało problem, niech wali do mnie, a ja leszczy rozstawie po kątach, mogą o mnie nawet w tv mówić, mam to w pompie.
@pogop: Jak bylem mały to miałem ciężką rozkminię na temat tego zegara, który pokazywali w telewizji. Długo zastanawiałem się jak to jest zrobione. Byłem świadomy, ze istnieje coś takiego jak te duże kamery telewizyjne i ci kolesie ze słuchawkami na uszach, którzy kamerują, ale nie bardzo wiedziałem jak zrobili taki zegar, który miał ruszające się wskazówki na ciemnym tle. No więc myślę sobie w końcu tak, że to na pewno jest
niecodziennyszczon - @pogop: Jak bylem mały to miałem ciężką rozkminię na temat tego ...

źródło: comment_xH65MHE3LihHYGngNo5rllQ1QSB98Vld

Pobierz
@pogop: Ehhh fajny wątek ale trzeba się przebijać przez stosy komentarzy pseudo oryginalnych płaczków co piszą w stylu "że ludzie są dobzi chlip chlip", napiszcie to #!$%@? jeszcze 500 razy bo nie było.

- Ja myślałem, że brokuł i kalafior to jest to samo, z tym że kalafior to potrawa z brokuła xD
- byłem w dość dużym szoku jak się dowiedziałem, że słońce jest gwiazdą, ale to pewnie nie tylko
Jak bylem mały to miałem ciężką rozkminię na temat tego zegara, który pokazywali w telewizji. Długo zastanawiałem się jak to jest zrobione. Byłem świadomy, ze istnieje coś takiego jak te duże kamery telewizyjne i ci kolesie ze słuchawkami na uszach, którzy kamerują, ale nie bardzo wiedziałem jak zrobili taki zegar, który miał ruszające się wskazówki na ciemnym tle. No więc myślę sobie w końcu tak, że to na pewno jest taki zwykły