Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Załóżmy, że jesteście dorosłym przegrywem 27+ i chcecie zacząć korzystać z życia - co byście zrobili? Załóżmy, że wasze życie do tej pory to była monotonnia, każdy dzień taki sam spędzony przez komputerem, brak znajomych, brak kobiet. Załóżmy, że nie macie wiele do stracenia ale wszystko w granicach rozsądku ale:
- zachowując dalej stabilną pracę (czyli np. wyjazd na pół roku do Tajlandii odpada). Poza tym skądś trzeba mieć fundusze na zachcianki.
- macie już wyrąbane na seks (czyli np. wydawanie kasy na divy odpada)
- bezpieczne dla zdrowia (czyli np. jakieś pójście w narko odpada)

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #samotnosc #depresja #tfwnogf #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Załóżmy, że jesteście dorosłym przegrywem 27+...
źródło: 2fa8710abe28570bdc2ae8034cc5a716
  • 13
Hobby motoryzacyjne - jest dość drogie w zależności, jak mocno się wkręcisz. Możesz zacząć od nauki naprawy i renowacji kupując jakiś starszy, nie rzucający się w oczy samochód który ma np. ciekawą historię modelu albo po prostu lubisz ten model/markę.
Nie musisz od razu kupować Supry, M5, czy Challengera, równie dobrym wyborem może być Polonez, Peugeot 105 czy Nissan Sunny. Mówię tu oczywiście o samochodzie dla hobby, a nie do jazdy -
@mirko_anonim:
- dbasz o wygląd i ubiór, (do tego niestety potrzeba pieniędzy)
- możesz przejść się gdzieś tam na jakąś imprezę i próbować kontaktu z dziewczynami, chociaż sukcesów nie wróżę (do tego też potrzeba pieniędzy)
- możesz zająć się tym co Cię interesuje, a najlepiej jeśli przy okazji będzie możliwość dzięki temu zarabiania pieniędzy (przynajmniej jakaś szansa),
- możesz szukać sobie jakichś nowych zainteresowań do których masz dostęp ze względu na
@mirko_anonim: Zwyczajnie rób to co lubisz - możesz kupić sobie duży zestaw lego i sobie go składać. Możesz wziąć psa ze schroniska i się nim opiekować. Możesz wydawać kasę na dobre i jakościowe jedzenie, samemu poeksperymentować w kuchni, albo wybrać się do dobrej knajpy. Możesz pojechać do innego miasta, połazić sobie po nim i wrócić za 3 dni.
Ja jestem w takiej sytuacji. Podobnie jak wielu innych mirków, którzy też nie mają pieniędzy.


@Ksut_Melodi: cope, Tobie się tylko wydaje że byłoby totalnie inaczej jakbyś tą forsę miał - a byś prawdopodobnie się tylko na dłużej i skuteczniej rozproszył

spójrz ile ludzi np. #gonciarz poszło w narkotyki i seks a przecież on ma tyle siana że do pracy nie musi chodzić jeszcze jest sławny, mógł brać kontrakt gdzie to firma
@mirko_anonim jak bardzo trzeba mieć nudne życie by nie wiedzieć co innego można robić? Może kup sobie moto zacznij robić wycieczki 1-2 dniowe. Mam znajomego piwniczka co motor był jego ogromną zmianą w życiu.
@mirko_anonim: gdybym miał zachęcić przegrywa do aktywności to pokazał bym mu to co robię w wolnym czasie - jak jest pogoda to grzebię w aucie, na zimę kupiłem gitarę, mam karnet na basen ale chętnie jeździłbym jeszcze rowerem(gdybym miał dobry). Te czynności muszę u siebie ograniczać i niektóre dzielić aby wszystko było na równi z etatem i czasem dla #rozowypasek
@mirko_anonim: Instrumenty muzyczne, na początek jakieś proste - Cajon, djembe, ukulele, drumla, harmonijka. Najlepiej ogarnąć sobie kilka i plumkać, stukać sobie w wolnych chwilach. Później można pójść w coś elektrycznego i dodać jakieś wzmacniacze, efekty, itp.