Wpis z mikrobloga

Jak zobaczyłem poziom upasłości do jakiego się doprowadziła, od razu miałem pisać, że "nie dla białego to, a dla czarnego rapera" bo przeciez biały mężczyzna i tak nie dosięgnie kutachem do kuciapy przy tylu cm nadmiarowego odbojnika tłuszczowego, nie ważne od której strony by się zabierał.

Jednakże myślę sobie: " a uj sprawdzę pierwsze, może związki bez seksu jednak istnieją".

Jakie było moje zdziwienie, gdy patrzę, a tu biały mężczyzna i to jeszcze zaręczyli się całkiem niedawno, bo w marcu tego roku, czyli musiała być już wtedy sporo zwielorybiona, a jednak wziął.

Gdzie popełniłem błąd? Czyżby kolejny kryptogej znalazl dobra przykrywkę? Miał być czarny raper.

Czytam i patrzę hmmm wiele się nie pomyliłem bo nie czarny raper, ale za to biały muzyk. Czytam czytam, aha...
Nie tylko muzyk ale również menadżer. ( ͡º ͜ʖ͡º)

O jednym zapomniałem, że w dzisiejszym świecie już nie tylko kobiety dają dupy dla hajsu, ale przecież faceci też. Gdy jesteś menadżerem muzycznym, to w twoich rękach taki Item to będzie niezła maszynka do robienia hajsu, a później jak masz ambicje, zajdziesz dużo dalej z kimś takim przy boku.

#muzyka #gwiazdy #celebgate #celebrytki #przegryw #redpill #blackpill #lanadelrey #zwiazki

Nie wyklucza to oczywiście teorii o kryptogeju bo zawsze może być dwa w jednym ofc, a jak spojrzysz na zdjęcie, to aż ciężko by to było wykluczyć.
WykopowaDekoherencja - Jak zobaczyłem poziom upasłości do jakiego się doprowadziła, o...

źródło: temp_file203950645310652255

Pobierz
  • 7
staram się zrozumieć po #!$%@? ktoś normalny ma robić analizy związku jakiejś baby z jakimś chłopem. życia nie masz?


@Cadfael: napisała p0lka z bólem dupy że nastolatki umawiają się z youtuberami, życia nie masz?