Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ja ze swoją baba zerwałem bo poszła z kolegą na rowery wodne¯\(ツ)/¯

Trzeba mieć szacunek do samego siebie.
Jak druga osobą, w tym wypadku kobieta, nie szanuje mężczyzny, to trzeba się pożegnać.

No chyba że dobrze się rucha i ma inne materialistyczne zalety, wtedy trzeba traktować taka osobę, dokładnie tak samo, jak kobiety traktują mężczyzn.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Zależy od tańca. Jak to taniec studniówkowy to spoko, niech tańczy, ale jak to taniec typu tarło dupą o knagę to nara.
@Ulfric_Stormcloak: Zerwałeś, bo poszła na rower wodny z kolegą? xD Takie akcje świadczą tylko o niskiej samoocenie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jak słyszę "to tylko taniec" to mam wrażenie że stawonogi są inteligentniejsze od kobiet. A jak widzę spermiarzy pod zdjęciem walenia to mam wrażenie że stawonogi są inteligentniejsze od mężczyzn. Wniosek taki żeby trzymać jak najdalej od patusów. Są normalni ludzie i to są właśnie ludzie którzy takiego czegoś nie komentują. Tak, widzę ironię.
  • Odpowiedz
Takie akcje świadczą tylko o niskiej samoocenie


@WWAldas: Takie komentarze świadczą o zadufaniu w sobie.

Inteligentna osoba, jak czegoś nie rozumiem albo nie wie, to dopytuje.

Tamta baba spotykała się z tym kolega na bieganie, na kawe. Raz go nawet przenocowała.

A na rowerach wodnych, gdy dwa tygodnie wcześniej wybraliśmy się sami, opalała się bez stanika.

Jak mnie ładnie przeprosisz, wyśle zdjęcia.
  • Odpowiedz
@WielkiNos i znowu wina faceta, śmieszne te gadzie mózgi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten post to pewnie zarzutka, ale nadal są kobiety, które dopuszczają do świadomości „pójście dalej” i tańce obcierańce tylko dlatego, że im facet twardą toksyczną ręką nie zabronił. Brak kręgosłupa moralnego i jakichkolwiek hamulców, gdy chuć wzywa.
  • Odpowiedz
@WWAldas: W przeciętnym związku z babą masz tak dużo shittestów i teoretycznie "kompromisów", które tak naprawdę są ultimatum różowych że ma wyjść na ich korzyść, że zerwanie po ultimatum jeżeli pójdziesz z kolegą na rower wodny to jest normalne a wręcz zachowanie z godnością i szacunkiem do siebie.
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: Ja wszystko rozumiem i nie muszę dopytywać. Napisałeś, że była na rowerach wodnych i powód wydał mi się po prostu błahy. Po co się wiązać uczuciową z taką babą, z takimi korzysta się z życia.
  • Odpowiedz
Mnie to w żaden sposób nie rusza. Moja kobita może sobie chodzić gdzie chce i z kim chce. Po prostu nie mam z tym problemu. Jak mnie zdradzi, to w sumie co tracę?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Generalnie jakbym wiedział, że moja baba takie głupoty pisze to wykopałbym ją za drzwi. Co to w ogóle znaczy? Co ona zachować się nie potrafi? Mam wywalone co moja kobieta robi, jak z kimś pójdzie to nie moja strata, nie była warta tego. Ale jeżeli idzie do klubu i daje się obmacywać to nie dlatego, że ja jej pozwoliłem iśc do klubu tylko dlatego, że jest puszczalską szmulą.
  • Odpowiedz
@WWAldas: ale ja potrafię korzystać z życia bez prymitywnych seksualnych przygód

Kobieta mi jest potrzeba tylko do tego, aby być z kimś w poważnym związku, gdzie tworzy się razem jakaś wspólną więź.

Spotykanie się z babą aby ją tylko ruch*& to marnowanie czasu i potencjału.
  • Odpowiedz
  • 2
@WielkiNos znajomy tak puszczał swoją na dyskotekę do momentu jak go też tam zabrałem. Jak zobaczył że leci tam głównie muzyka latino, jest sporo murzynów którzy atakują wszystko co ma cipe i się ocierają jak zwierzęta to już nie puścił xD
  • Odpowiedz
Facet ma babę w dupie i jest mu obojętne co robi, nie ta to następna niech tańczy z kim chce, a inne przekonują, że tak powinien wyglądać prawdziwy związek oparty na zaufaniu, bo to tylko taniec ¯(ツ)


@WielkiNos: Chłopie, toć jak se baba pojdzie z kolezankami na impreze to nie znaczy ze sie zaraz bedzie #!$%@? z pierwszym lepszym. Chyba ze se takie szare myszki wybraliscie co jak wyjdzie
  • Odpowiedz