Wpis z mikrobloga

Pochwalę się ( ͡° ͜ʖ ͡°) W kwietniu w ogródku za domem zasiałem trawę. Rosła mizernie- słaba, sucha ziemia i dużo chwastów skutecznie hamowały jej rozwój. W końcu postanowiłem coś z tym zrobić. Na dobry początek zrobiłem oprysk na chwastnicę, która zdominowała trawnik. Gdy zaczęła obumierać zacząłem po placu chodzić w nakładkach z kolcami, aby nieco napowietrzyć glebę. Następnie puste przestrzenie zaorałem gracą i zrobiłem dosiewkę z dodatkiem czarnej uniwersalnej ziemi. Na koniec wjechał nawóz Yara Mila Complex. Teraz wygląda to już o niebo lepiej. W komentarzu dla porównania zdjęcie z sierpnia. Wiem, że do perfekcji bardzo daleko, ale cieszę się, że w końcu jest jakaś namiastka trawnika, a nie ściernisko i step.
#trawnik #ogrod #ogrodnictwo #dom #budowadomu
Pobierz klintoniusz - Pochwalę się ( ͡° ͜ʖ ͡°) W kwietniu w ogródku za domem zasiałem trawę. ...
źródło: 32b6531052e431195dcaab47732dac87
  • 88
@klintoniusz możesz dać fotkę jak wygląda ta mikrokoniczyna? Czy trzeba jakoś kontrolować jej rozrost aby nie zmieniło się to za jakiś czas w koniczynę z dodatkiem mikrotrawy? Czy ona jest na tle niską że jak kosisz to kosiarka jej nie łapie, czy tnie też?

Chętnie się dowiem od innych też na temat mikrokoniczyny bo zamierzam dorzucić do trawnika.
Tuje se posadź wzdłuż płotu jak sąsiedzi, bo co to za ogród? Albo nie bo jeszcze nie daj borze jakiś ptak przyleci, a one srają xD


@ruda_stuleja: kolejny zesraniec xD