Wpis z mikrobloga

u nich były gejsze. I to było coś całkiem normalnego.


@WolvvloW: Gejsze już w edo (od jakiegoś 1600) nie były prostytutkami ale jak przyszedł jakiś gruby i bogaty knur to dawały bo musiały i dodatkowo kasa. Nie dla chama to. Były normalne burdele gdzie dziewczyny nie musiały studiować śpiewu, tańca, recytacji itd.
  • Odpowiedz
  • 42
@Nemesiss: @WolvvloW @AnonimoweLwiatko
trochę wyjaśnienia - oglądałem ostatnio jakiś minidokument i to co je japonki mówią to ekstremium ale biologicznie ma sens:

Dla faceta gorsza jest zdrada fizyczna bo kobieta zajdzie w ciążę z innym i chłop będzie musiał zużywać zasoby na nieswojego gówniaka.

Dla kobiety gorsza jest zdrada psychiczna bo jak facet porucha bez uczuć to najwyżej ta druga zostanie z bąblem bez wsparcia chłopa. A jak facet w drugiej
SzubiDubiDu - @Nemesiss: @WolvvloW @AnonimoweLwiatko
trochę wyjaśnienia - oglądałem o...

źródło: wqtv1fum7knmhdb

Pobierz
  • Odpowiedz
Były normalne burdele gdzie dziewczyny nie musiały studiować śpiewu, tańca, recytacji itd.

@lord_xenu: I tak czy siak nie były to usługi dla chama, a bogacza. Powszechna prostytucja w Japonii to dopiero w XX wieku.
  • Odpowiedz
@a-lexis: są normalne aplikacje gdzie są twarze. Jak mówisz dosłownie o tinderze to być może chodzi o prawo. Jak byłem to jeszcze tindera nie było. Ciekawe jest że jest praktycznie zawsze grupa krwi.
  • Odpowiedz