Wpis z mikrobloga

Halo Mireczki i Mirabelki z #poznan #suchylas i okolic! 18 sierpnia ukradziono mojej mamie niedawno kupiony samochód Opel Corsa ( ͡° ʖ̯ ͡°) - wczoraj wielkopolska policja udostępniła wizerunek osoby + wizerunek osoby 2 , która może mieć związek ze sprawą. Siedzę tu od prawie 15 lat i wielokrotnie widziałam sytuacje, że w 'Wykopie siła' więc jeśli kojarzycie osobę z filmu/zdjęć proszę o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Suchym Lesie pod numerem telefonu 47 77 130 10 – z osobą prowadzącą sprawę, lub pod numerem 47 77 130 10.

#kradziez #zlodzieje #pomocy
  • 37
@obs_ordine proszę o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Suchym Lesie pod numerem telefonu

47 77 130 10 – z osobą prowadzącą sprawę,

lub pod numerem

47 77 130 10


Dzwoniłem pod oba numery i żaden z nich nie działa. Dopiero w necie sprawdziłem numer do Policji w Suchym Lesie i wtedy się dodzwoniłem.

Poprawny numer to:
47 77 130 10
a do osoby prowadzącej tę sprawę:
47 771 30 10.
@Czarnakurtka: Widzisz? Wszyscy już wiedzą.

Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z