Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Androlog przepisał mi 10mg tamoksyfenu dziennie, czego mogę się spodziewać po takiej kuracji?

Background: niskie LH (2), FSH (1), średnio niski T (400), problemy seksualne i libido

#sterydy #testosteron #endokrynologia #endo #androlog



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ciekawe skąd od razu doszedł, ze od stresu :) (no chyba, ze było MRI, USG jąder i diagnostyka chorób współistniejących, aktualnie branych leków)

lek działa do póki go bierzesz i masz w krwiobiegu

Na papierze tam podbije testa, ale w praktyce róznicy w życiu nie zobaczysz
  • Odpowiedz
@programista15cm:

Ja nie jestem przemądrzały. Nie zachęcam też do korzystania z jakichkolwiek usług bez dyplomu jeśli chodzi o tematy TRT (ja się tym nie zamuje, bo ludzie czasem zarzucają, ze mam jakiś hajs z tego). Po prostu jako osoba, która ma dużo klientów i wysyłała ich do lekarzy mam doświadczenie jak wygląda typowa procedura na większej puli niż kilka osób. Po prostu ja mam nadzieje, że OP trafił do tego 5
  • Odpowiedz
chociaż w/w wspomniane MRI przysadki i USG Jader i reszta badan z krwi nie dotyczących tylko stricte androgenów, a majacych wpływ na funkcjonowanie osi


@Kasahara: inaczej sobie tego nie wyobrażam, chociaż

że każdy z klucza jest dobry specjalistą.


@Kasahara: niestety masz rację
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Kasahara: @programista15cm: mialem test gnrh, wyszedł dobrze, tj. dobra odpowiedź na lh-rh.
MRI przysadki też - nic się nie dzieje.
USG jąder wszystko OK.
Krew wybadana od góry do dołu, od morfologii, przez hormony po markery insulinowe i autoimmunologiczne.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
  • Odpowiedz
@mirko_anonim @Kasahara Z zasady to oni to przepisują żebyś chwilowo poczuł się lepiej / poprawił wyniki badań i w tym czasie zmienił coś w życiu żeby po zejściu nie było nawrotu.

Tą samą zasadą przepisywane są wszelkie leki na ciśnienie / cholesterol / SSRI etc.

To że 90% lekarzy nawet o tym nie wspomni żebyś coś ze sobą zrobił do druga sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To że
  • Odpowiedz