Wpis z mikrobloga

żeby ktoś odpowiedzialny za dwie średnie kadencje uchodził za zbawcę narodu


@Docent_Jan_Mula: wystarczyło żeby po tych średnich kadencjach przyszedł PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wystarczyły dwie tragiczne kadencje


@Docent_Jan_Mula: wystarczyły lata plusowania sobie nawzajem przez neuropków. Potem zwykłe wychodki wchodzą w gorące i plusują jeszcze bardziej w myśl zasady widzisz plusa, dajesz plusa i sobie myślą pozytywnie o po.
  • Odpowiedz
jakie dwie słabe kadencje? Polska była kwitnącym krajem, stawiana jako wzór do naśladowania dla państw regionu


@wanghoi: Ja #!$%@?ę XD

To jak nazwać rząd PiS, który po dwóch największych kryzysach od II wojny światowej (pandemia i wojna na Ukrainie) ma lepsze wskaźniki makroekonomiczne, niż PO kiedykolwiek?

5.3% wzrostu PKB za zeszły rok, skumulowany wzrost za lata 2016 - 2022 to 31%, gdy średnia UE 11%

Jeśli za waszych rządów był "kwitnący
  • Odpowiedz
Do tego duża skala kolestwa i korupcji, chociażby przy budowie infrastruktury pod euro - patrz oszukani podwykonawcy.


@uuugg: 10 lat temu z chłopakami grałem na orliku, teraz PiS ma w #!$%@? raport NIKu, kiedyś hajs mi rósł przez deflacje, teraz PiS se szcza na demokrację, kiedyś problem ciepła woda w kranie, teraz 4x droższe mam śniadanie
  • Odpowiedz
Polska była kwitnącym krajem, stawiana jako wzór do naśladowania dla państw regionu.


@wanghoi: Taki kwitnąć kraj, że mnie #!$%@? ciary przechodzą, kiedy przypomnę sobie jak wchodziłem na rynek pracy za czasów panowania tego zakłamańca. Świeżo po studiach z mgr inż. nie mogłem znaleźć jakiejkolwiek pracy, za którą mógłbym chociaż przeżyć miesiąc jedząc jednocześnie ze śmietnika, o pracy w zawodzie nie mówiąc xD
Rwałem ręcznie chwasty pod domem właściciela firmy produkującej kostkę
  • Odpowiedz
@Nic_tu_po_mnie: no to chyba u Ciebie tak było na Podkarpaciu. My w tym czasie postawiliśmy 2 domy, firma hulała na pełnego. Dolar po 3 zł i z każdym rokiem było lepiej i lepiej. Nie pamiętam, żeby były kolejki pod PUP
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: Tak, PiS sprawił że te 2 " średnie " kadencje jawią nam się jako eldorado i chcemy wrócić do tej średniości, byleby poznać się beznadziei obecnej władzy która jest absurdalnie niekompetentna.
  • Odpowiedz