Wpis z mikrobloga

Myślę nad medyczną MJ dla różowej, której pomaga na bóle miesiączkowe (legit). Widzę że często przewija się klinika aspot i tam planujemy uderzyć.

1. Jak wygląda cały proces?
2. Czy trzeba przygotować dokumentację medyczną? Jaką?
3. Czy jest możliwość ustalenia z lekarzem odmiany (po sativach łapie schizy)?
4. Jakie są standardowe dawki? Czytam o opakowaniach po 5/10g, a w sumie wystarczy 1g na ~3-4 msc.

Niech wam Bóg w dzieciach (albo ich braku) wynagrodzi za odpowiedzi :)

#medycznamarihuana #wykopjointclub
  • 7
  • Odpowiedz
wystarczy 1g na ~3-4 msc

ciezko to sobie wyobrazic nawet .. (ʘʘ)

p.s. wal smialo, zadnej dokumentacji nie trzeba, rozowej nie dawaj - albo niech nie miesza z alko,
nie wierz w to ze rozne odmiany dzialaja jakos inaczej, to bzdura, mj dzieli sie na dwa rodzaje - slaba i mocna,
oraz everything in between :D to herezja, wiem, ale takie sa fakty, reszta to voodo jak audio,
  • Odpowiedz
@Reevo: korzystam z aspotclinic, mialem z nimi 2 konsultacje, nigdy jakis problemow, lekarz wszystko wysluchal i doradzal odpowiednio. Ostatnio dzwonilem i narzekalem na efekty jakies uboczne i zmieniono mi typ marihuany, i teraz jest o niebo lepiej. Dalej nie mam problem z bolem glowy a dodatkowo normalnie sie wysypiam. Mialem wczesniej pink kush i efektem ubocznym bylo budzenie sie o 5 rano i poczucie niewyspania. Palilem tak ze generlanie 1 raz
  • Odpowiedz
  • 0
@oink_oink: Dzięki!

Wapka mam, jakieś doświadczenie też, ale sam już od kilku lat nie jaram i wolę różową pchnąć do lekarza niż kombinować, jeżeli jest taka możliwość.

Jak tego nie zrobie to koncze w lodowce...


( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie masz wrazenie ze ktos cie walnal mlotem w glowe, mozesz normalnie funkcjonowac - prawie ;)


No właśnie pytanie, jak to doktorkowi zasugerować. Ja też wolę Sativy (mniej
  • Odpowiedz
@tyca:mam praktyczne doswiadczenie dluzsze niz twoj zywot, synku
mieszkalem w barcelonie, mieszkalem w pld. ameryce
o tym nie napisze, i tak by nikt tu nie uwierzyl
ale w takiej bcn mialem czlonkowstwo w takim klubie:
https://www.dragonweedclub.com/
przetestowalem wszystko, wymieniac nie bede.

NIE MA ZADNEJ ROZNICY :>
  • Odpowiedz