Wpis z mikrobloga

Dzięki temu ja nigdy nie musiałam zgadywać czy facet po cichutku marzy o tym, by spuścić się kobiecie na twarz, zrobić z nią anala, poprosić o nasiusianie mu na klatę


@KingaM: to jak taka "wylewna" jesteś i wszystko najlepiej robiaca, to na #!$%@? się pytasz na portalu o jakieś pierdy xD

co za atencyjny szon
dziekujecie drugiej osobie po wszystkim? Bo głupio dziękować i głupio milczeć


@KingaM:

Oczywiscie :)

Ona tez mi mowi: czysta prosze.

A pozniej grzecznie ide spac do zony :))
@KingaM: raz żonie podziękowałem za to że zrobiła mi loda :D ale to było dla żartów i dostałem za do klapsa w tyłek :)

Chyba chodzi Ci o seks z prostytutką, wtedy nie wiem, bo to niby tylko usługa, więc płacisz, dziękujesz, wychodzisz to może jest ok, ale nigdy nie byłem, nie wiem jak to wygląda.
W normlanym związku seks jest przyjemny dla wszystkich uczestniczących i nie miałem jeszcze nigdy po
@KingaM: Rozmowa o seksie to raczej przed seksem a nie po ( ͡º ͜ʖ͡º) To tak jakbyś komuś zrobiła wiązania na liniach a potem byś się spytała czy mu się podoba. Niby można ale na to są paragrafy. Po to raczej spanko albo kąpiel ewentualnie ogarnianie pokoju.
@KingaM: Dialog, wymienianie uwag, otwartość - tak. Ale dziękowanie? Gdyby partnerka mi dziękowała, to czułbym się, jakbym świadczył jej usługę i musiał w to wkładać wysiłek. Czy wystarczającym "podziękowaniem" z jej strony nie jest to, że mi też jest przyjemnie?