Wpis z mikrobloga

NIE XD - cringe jak cholera, ale wymiana uwag i rozmowa to podstawa dobrego seksu, szczególnie po dłuższym związku gdy ma się mechaniczne nawyki. Wtedy zdziwko dlaczego nie działa i włączenie "szybciej mocniej" podręcznikową katastrofę dla partnerki która lubi delikatnie.

Gdy mechanicznie nauczyłem się bawić jak z dieslem przy -30 - czyli powoli, ostrożnie i dopiero jak silnik się rozgrzeje to gaz następna partnerka miała trudności z orgazmem. Dopiero po rozmowie, że
@KingaM jak mnie laska pyta o fantazje to mówię, że trójkąt i się obraża, że jej nie kocham. Resztę rzeczy które chciałem spróbować, spróbowałem, bez jakiegoś wielkiego pytania i rozmawiania.
@KingaM: brakuje opcji w ankiecie "ja z tych nieruchajacych"
Wiadomo, ze to kobieta zrobila ankiete, skoro mysli, ze ruchanie to taki pewnik dla kazdego
@KingaM: Nie przyszłoby mi do głowy by mówić "dziękuję" w takiej sytuacji, ale na pewno bym powiedział coś w stylu "byłaś cudowna" i dodał co mi się konkretnie podobało. Jednak jeśli miałbym uwagę negatywną/sugestię to wplótłbym ją dopiero po jakimś komplemencie, bo to jednak stąpanie po cienkim gruncie i łatwo można zranić. Dziękowanie wydaje mi się z kolei dziwne, bo dziękuje się zazwyczaj za wyświadczenie jakiejś przysługi, a jeśli seks jest
@KingaM: dlaczego odpowiedź NIE, jest namaszczona dotakowym uzasadnieniem z tezą - to nie jest sexy? NIE, nie dziękuję, bo partnerka nie wykonywała żadnej usługi i nie życzy sobie podziękowań, jak w restauracji za napiwek. Kończymy zazwyczaj spleceni ciałami i dziękujemy sobie masażem i głaskaniem - bez słów. Ankieta z lekką nutką manipulancji - tak by facet, gdy nie dziękuje (z jakiegokolwiek powodu) wybrał albo TAK, albo powstrzymał się od NIE.