Wpis z mikrobloga

Kurde, ale się cieszę.
Jeszcze tylko tydzień! ()

Wyobraźcie sobie. Za tydzień nie ma już Ziobry, Kaczyńskiego, Obajtka, Morawieckiego, Terleckiego, Dworczyka, Witek, Błaszczaka. Z TVP znikają powoli Rachonie, Kłeczki, Holeckie.

No w takim kraju to można żyć ( ͡ ͜ʖ ͡)

#polityka #bekazpisu
markhausen - Kurde, ale się cieszę.
Jeszcze tylko tydzień! (。◕‿‿◕。)

Wyobraźcie sobie...

źródło: F7dMDAiXIAA8Mx9

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@markhausen: KO chce się tylko dorwać do kasy, którą teraz ma PiS. Jeśli ktoś myśli że Tusk nagle zlikwiduje setki stanowisk, które stworzył PiS, to się mocno zdziwi. Oni je rozdadzą SWOIM. Tym bardziej że w koalicji będzie jeszcze Hołownia, PSL (największa partia w Polsce 87 tysięcy członków) i Lewica czyli dawne SLD z dodatkiem lewackiego planktonu, oj będzie komu rozdawać.
  • Odpowiedz
@markhausen: piękna wizja, ale gdyby PO wygrała, ci ludzie byliby nadal w sejmie ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i raczej TVP nie zostałaby zlikwidowana lub sprywatyzowana, tylko pisowcy byliby zastąpieni ludźmi PO (co nie zmienia faktu, że poziom podniósłby się) i TVP byłaby tak bezstronna jak TVN
  • Odpowiedz
  • 8
@czykoniemnieslysza nie jestem. Ale to takie podejście, że jakby okradał cię pracownik, a ty byś go nie zwolnił bo co jak nowy też cię będzie okradać xD
Pamiętaj że to ONI są naszymi pracownikami, a MY pracodawcami. Jeżeli nowy pracownik będzie złodziejem to za 4 lata masz kolejne wybory.
Ten pracownik sprzeniewierza nasz majątek, okrada nas, wyciąga pieniądze na "zewnątrz". Tu nie ma co się zastanawiać.

A tak zmieniając temat, chyba PiS
markhausen - @czykoniemnieslysza nie jestem. Ale to takie podejście, że jakby okradał...

źródło: temp_file2105029679503526143

Pobierz
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Wiem szok. Tylko że w nowym rozdaniu do "nakarmienia" będą ludzie z:
- PO
- Nowoczesnej
- Agrounii
- PSL (87 tysięcy członków)
- Polska 2050 Hołowni
- Lewicy (SLD / Wiosna / Razem)
Więc obstawiam że za rok od dzisiaj będzie bez zmian, tylko zmienią się ludzie.
  • Odpowiedz
@pyra_wykop: mozna by sie pokusić o stwierdzenie, że gdyby konfederacja doszła do władzy też by tego nie ruszała, więc nie ma sensu na nich głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: ja nie wiem, czy dzisiejsze wykopki (może jeszcze wtedy mówili papu na kupę) nie pamiętają, ale z dokładnie takim samym nastawieniem i nadziejami 8 lat temu głosowano przeciwko PO, byle tylko odsunąć ich od władzy. Władza PO była dokładnie tak samo arogancka i bezczelna jak dzisiaj jest PiS. Cała reszta to są detale.
  • Odpowiedz
@dominowiak: skoncz #!$%@? symetrysto bo gadasz takie glupoty ze głowa mała. mam 50 leveli, uczestniczyłem we wszystkich wyborach od 95 i stwierdzam ze PO przy PIS to byli nedzni amatorzy porównując skalę korupstwa, zlodziejstwa, zadluzania kraju na pokolenia, arogancji i pychy. Telewizja była obiektywna. Nie było nigdy wczesniej tak zlej parti od 89
  • Odpowiedz
@markhausen obstawiam że masz 15 lat albo jesteś idiotą. Nie ma innej opcji skoro myślisz, że „jeszcze tylko tydzień”. Nawet jeśli PiS wybory przegramy nieznacznie i dopiero wtedy zacznie się cyrk ze wskazywaniem premiera, koalicjami, zapewne ponownymi wyborami za 2-3 miesiące (co będzie na rękę dla PiSu).
  • Odpowiedz
@dominowiak: nie glosuje na KO tylko na TD co nie znaczy, ze nie potrafię racjonalnie porównać rządów PO i PIS symetrysto i jesli mialbym wybierać teraz miedzy PO a PIS to wybór jest oczywisty na korzyść "złych tusków"
  • Odpowiedz