Wpis z mikrobloga

@markhausen perspektywa piękna ale nie zapominajmy, że PIS wprowadził wiele bezpieczników do tego żeby kluczowych instytucji zbyt szybko nie oddać. Po 1: prezydent będzie blokował bardziej radykalne zmiany betukąc ustawy; po 2 w TVP trudno będzie zmienić obsadę bo mamy upolitycznioną Radę Mediów Narodowych i KRRITV która w obsadzie ma wyłącznie ludzi PIS. Po 3 nie działa trybunał konstytucyjny, nawet w sprawach własnych mocodawców nie są w stanie zebrać się i wydać
nie glosuje na KO tylko na TD


@odislaw: które po wyborach wejdzie w koalicję z PO.
Przecież pawlaki to największe chorągiewki i etatyści w kraju :D
Ale oczywiście szanuję twój wybór - głosuj na kogo uważasz za stosowne.

Mnie wizja głosowania na PO (mając w pamięci lata ich rządów) napawa takim samym obrzydzeniem jak wizja głosowania na PiS.
A jeśli chodzi o

skalę korupstwa, zlodziejstwa, zadluzania kraju na pokolenia, arogancji i
@markhausen: co ty porównujesz, tamten prorynkowy proprzedsiębiorczy tusk i platforma nie istnieje, to co obecnie jest to tygiel socjalistów przemieszanych z debilami, pokolorowaych na pseduozielono i tęczowo
@markhausen: Za tydzień to się skończy wasza agitacja na wykopie i szambo ze sztabu wyborczego KO.
Jeszcze tylko rytualne wycie, Wajda face, celebryci odgrażający się że wyjadą z "ten kraj" i będzie można wrócić do normalności i zwykłego przeglądania wykopu.
@czykoniemnieslysza

– Nie było rozmów na temat kampanii, a przede wszystkim na temat tego, jak chcemy pomóc ludziom. Tam były tylko rozmowy o wpływach, pieniądzach, przelewach. Tragedia. Zadałem sobie jedno pytanie. Czy ja chcę wprowadzić tych ludzi do parlamentu? Czy ja chcę, by ci ludzie decydowali o naszym życiu? Pierwsza myśl była: w życiu. Nigdy bym nie życzył tego największemu wrogowi – powiedział Liroy-Marzec, cytowany przez serwis rp.pl.
@markhausen: No niestety nie. Po wyborach czekamy na OFICJALNE wyniki. Potem prezydent ma kupe czasu na wskazanie sformowania rządu, a stary ma znowu sporo czasu na jego przekazanie. Jakieś 2 miesiace może to trwać.
@markhausen

Wyobraźcie sobie. Za tydzień nie ma już Ziobry, Kaczyńskiego, Obajtka, Morawieckiego, Terleckiego, Dworczyka, Witek, Błaszczaka.


Przecież dalej będą. Są jedynkami więc wejdą do sejmu, będą mieli immunitet i gówno im zrobią. Nawet jak by nie mieli immunitetu to gówno im zrobią.