Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w niektórych wykopków xD

Rozumiem nienawiść do PiS.

Ale ten przyklask dla posunięć opozycji, które są poniżej pasa na miarę propagandy PiS to lekka hipokryzja.

10 lat temu Wykop szczuł TVN, że kłamliwa telewizja (za rządów PO, gdy TVN był bardzo prorządowy). Wykop głosował wtedy na Zjednoczoną Prawicę, część na PiS, bo mniejsze zło. Chociaż starano się wytłumaczyć, że PiS to to samo co PO.

Minęło 10 lat i pamięć złotej rybki.

Wykop szczuje TVP, że kłamliwa telewizja (za rządów PiS, TVP jest prorządowe). Wykop głosuje za PO, bo mniejsze zło. Część stara się wytłumaczyć, że PO to to samo co PiS albo nawet gorsze. (Widać po programie)

Nie zwracacie w ogóle uwagi, że Tusk na pytanie o imigrantów unika odpowiedzi na debacie.
Nie zwracacie w ogóle uwagi, że Tusk unika stwierdzenia stanowiska swojej partii w sprawie wyprzedazy majątku skarbu państwa. Powiedział tylko, PiS też wyprzedawał.
Nie zwracacie w ogóle uwagi, że ich program to wręcz to samo co program PiS.
Nie zwracacie w ogóle uwagi na ich głupie postulaty w stylu "sprzedaż ziemi skarbu państwa w celu zmniejszenia cen nieruchomości. (Gdzie cena nieruchomości to marginalny koszt inwestycji deweloperskiej)".
Nie zwracacie w ogóle uwagi, że opozycja namawia do NIE BRANIA UDZIAŁU W REFERENDUM. Nie podając do tego żadnych sensownych argumentów.


Za 5 lat będziecie szczuć PO tak samo jak szczuliście PiS. Wyrucha was ta partia bez mydła.


ŻADNEJ Z TYCH PARTII SIĘ NIE UFA. ANI PO, ANI PIS.

#polityka
  • 53
  • Odpowiedz
@mudmen dowiesz się że tylko Tusk ma zdolność do rządzenia, że w większości ustaw głosowali jak PiS to dlatego żeby TVP ich nie rozsmarowała xD wszystkie dyrektywy w tym te klimatyczne i uchodźcze są super tylko Polacy to debile i się nie znają xD Ktoś tam jest ruskim agentem ale jak PO podpisało skrajnie niekorzystną umowę z Gazpromem to był przejaw troski o bezpieczeństwo xD takie tam jeszcze fikołki że dzięki Tuskowi
  • Odpowiedz
@dziekuje: I bardzo prawidłowe podejście. Już dziś w gorących jest wpis kogoś ktoś się rozemocjonował i ma to wydźwięk jakby za wszystko w jej życiu polityka odpowiadała. Która złodziejska partia wygra to i tak nie ma większego znaczenia.

Bawi mnie jednak robienie z KO zbawicieli narodu. Jak zaraz obsadzą stołki i będą doić kasę podobnie jak PiS, a jeszcze dodatkowo za podnóżek UE zrobimy. Podejrzewam, że niedługo nas czeka zamknięcie Turowa.
  • Odpowiedz
za rządów PO, gdy TVN był bardzo prorządowy

za rządów PiS, TVP jest prorządowe


@mudmen: pozwolę sobie skrócić tą konfedepisowską agitację do tego powyżej, tak, tak pis peło jedno zło, TVN był BARDZO prorządowy za czasów PO, dlatego informował o wszystkich ich aferach, z kolei TVP jest TYLKO prorządowe dlatego od 8 lat nie powiedzieli złego słowa o partii i nie wspomnieli o żadnej aferze, śmieszne że zarzucając innym "sranie w
  • Odpowiedz
@mudmen o widze pan symetrysta. Ile masz lat? 17? Przecież jak ktoś dobrze pamięta rządy PO to wie że od PiSu to jest kosmos różnica w rządzeniu.
  • Odpowiedz
@mudmen:

TVN, że kłamliwa telewizja (za rządów PO, gdy TVN był bardzo prorządowy)

za rządów PiS, TVP jest prorządowe

Za PO TVN miał newsy na zasadzie "PO #!$%@?ło, ale za PIS nie było lepiej". A w skrajnych przypadkach nawet nie było tej drugiej części. Teraz w TVP mamy "PIS super, Tusk niemiec" a posłowie opozycji dostają pytania w stylu "Czy przestał pan mordować małe kotki". Afery PiS nie dostają ani minuty,
  • Odpowiedz
@mudmen: mam pamiec zlotej rybki, za Tuska byla normalna debata, dziennikarze z roznych firm a tu pytania skladaly sie z ataku an tuska
ha tfu tak bedziemy glosowac na PO bo wtedy bylo lepiej
  • Odpowiedz
@mudmen: no to zacznę od tego, że dawno dawno temu, wymyślono trójpodział władzy - fundament każdej zdrowej demokracji na świecie. Stanowi on swego rodzaju bezpiecznik, uniemożliwiający jakiejkolwiek partii przejęcie autorytarnych rządów. Przez swe średniodługie życie, przeżyłem już gorsze lub lepsze rządy AWS, SLD czy PO, głosowałem ku chwale demokracji na różnego rodzaju Palikoty, Korwiny, Cimoszewicze itp podobne towarzystwo po obu stronach barykady.
NIGDY wcześniej, jakakolwiek partia rządząca przez całą swoją kadencję
  • Odpowiedz
@mudmen: bardziej zwracam uwagę na "trzeba powtórzyć bo przegramy", zabawy pegazusem, respiratory od handlarza bronią i cały sposób w jaki pis poradził sobie z pandemią z wyborami kopertowymi włącznie, policję która z organów państwowych stała się prywatną agencją ochrony Jarosława K., której szef bawi się granatnikiem i nic się się w sumie nie stało, handel wizami i kilka innych mniejszych rzeczy
  • Odpowiedz
@music_has_the_right_to_children: #!$%@? nie skończyłem nawet pisać długiego komentarza a już mamy kolejne trzęsienie ziemii i dymisję dwóch z trzech najważniejszych ludzi w wojsku. I oni śmią robić kampanie na bezpieczeństwie Polski.
Btw. OCZYWIŚCIE na Niezależnej ani słowa o dymisji, nic się nie stało. Może wspomną coś pod wieczór, jak dostaną instrukcje z partii, a może nie, po co emeryt ma się martwić takimi drobnostkami.
  • Odpowiedz
@mudmen: tak, tak. 10 lat temu oglądałem TVP, teraz już się nie da. 10 lat temu Polska była pro-europejska i otwarta na współprace, dziś stawiamy mury i wszędzie wymyślamy wrogów. 10 lat temu miałeś 12 lat i gówno wiedziałeś.
  • Odpowiedz
@mudmen: Byłem pierwszy w 2015 do pozbycia się PO. Pamiętam, że jeszcze rozmawiałem ze starszym kolegą żeby dać szansę PIS bo czemu nie. Mówił mi wtedy, że pamięta dobrze co było w latach 2005-07 i że zrobią jeszcze większy burdel. Ostatecznie nie głosowałem w tamtych wyborach, ale hasło "Nie straszcie PiSem" mi trochę przyświecało. Dziś jest mi wstyd odezwać się do tego kolegi...

Problem, którego elektorat PiS nie jest w stanie
  • Odpowiedz