Wpis z mikrobloga

@BoroPrimorac: pomysł na początku miał dobry ale dał się wyprowadzić z równowagi widocznie i zamiast konsekwentnie w kolejnych pytaniach obnażać kłamstwa TVP i przekazywać fakty to się trochę za bardzo wdał w pyskowanie z Kłameuszem i odpowiadał na zadane tendencyjne pytania ale trochę nieudolnie zamiast je olewać i wykorzystać swoje 7 minut na przekazanie czegoś ludziom oglądającym tylko TVPiS.
@BoroPrimorac: w punkt. Ludzie powoli otwierają oczy, że Tusk to już w sumie stary dziad, przebrzmiały ostaniec epoki, której już nie ma. Nie powiedział niczego ciekawego. Lepiej daliby jakiegoś młodego wyszczekanego na frontmana. Mnie jako prawaka tylko cieszy, że do walki nie stanął taki na przykład Trzaskowski, bo on by pozamiatał. Gdybym był fajnopolakiem, to 100x bardziej wolałbym na Hołownię zagłosować.
ej, ale on serio dennie wyszedł xD w ogóle jak kogoś miałaby ta debata przekonać to raczej osoby do tego, aby nie głosować


@Tylko123: Wbrew pozorom wyszedł dobrze
Już od rana teraz w radiach, mediach gadają o tym ile Morawiecki zarobił w tym jego żonka.
@BetonowePlacki: Boli mnie, że Tusk nie podszedł merytorycznie do tej debaty, że nie pokazał, że jest ponad Morawieckim, tylko na przemian obrzucali się gównem. Rozumiem, że pytania były skonstruowane w taki sposób, że ich autorom należy się wilczy bilet, ale przez brak merytorycznego podejścia Tusk i Mati wypadli najgorzej..., a naprawdę liczyłem, że Donald zaprezentuje się lepiej, tak jak mówił kandydat bezpartyjnych. Patrzmy w przyszłość, a Tusk i Morawiecki rozpamiętywali to
@Tylko123: „ej, ale on serio dennie wyszedł xD w ogóle jak kogoś miałaby ta debata przekonać to raczej osoby do tego, aby nie głosować„

Już widzę jak stara baba po 7minutach przekonuje się do Tuska po 8 latach plucia na niego. Jest to niewykonalne, bo on mówił do osób, które bezrefleksyjnie podejmują decyzje.