Wpis z mikrobloga

o tym że to Kukizowcy którzy poszli że swoim niezbyt bystrym liderem to już nie warto wspomnieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gieremek: Hołownia raczej też do najbystrzejszych nienależy.

Mnie bardziej interesuje czy masz taką grafikę z Siarkowską, Derehajło, Wiplerem itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gieremek: Ja to myślałem, że Pis ciągle rządzi, jakoś przespałem moment kiedy Konfederacja objęła rządy.
Nighthuntero - >o tym że to Kukizowcy którzy poszli że swoim niezbyt bystrym liderem ...

źródło: szymon-holownia-rozplakal-sie-w-trakcie-przemowienia-i-ty-chcesz-byc-prezydentem-chlopie_43

Pobierz
@Kryspin013: Bosak wyliczał koszty programów socjalnych, które chcą znieść:

https://www.youtube.com/watch?v=iE4Lk0p5wao&t=280s

o tym że to Kukizowcy którzy poszli że swoim niezbyt bystrym liderem to już nie warto wspomnieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gieremek: zawsze warto, ciekawe jak będzie z Hołownią, który podobnie jak Kukiz swego czasu romansuje z PSLem w ramach TD

Mnie bardziej interesuje czy masz taką grafikę z Siarkowską, Derehajło, Wiplerem itd. ( ͡°
@Kryspin013: Bosak wyliczał koszty programów socjalnych, które chcą znieść:


https://www.youtube.com/watch?v=iE4Lk0p5wao&t=280s


@ajron_men: Co już jest z miejsca nie prawdą i to nawet biorąc pod uwagę, tylko to co mówił mentzen, który wprost oznaczał cięcia podatków jako znaczne ograniczenie wpływu do budżetu.

No i pokaż mi to proszę na papierze zamiast z wypowiedzi polityka, którego jakbym zaczął tutaj cytować w przyszłości to byście pisali, że to tylko jego opinia a nie stanowisko
Przecież na grafice jest transfer w drugą stronę, czytasz w ogóle co komentujesz? Gdyby ludzie odchodzili od PiSu, to PiS nie miałby większości.

Siarkowska to Ziobrzyści

Derehajło - Gowinowcy

A Wipler od 10 lat reprezentuje środowiska wolnościowe, a w PiSie był posłem, który jako jedyny nie zagłosował za podwyżką podatków lub wprowadzeniem nowych.


@ajron_men: Siarkowska jest z klubu parlamentarnego PiS. Derehajło to samo. Do tego Derehajło miał załatwioną ciepłą posadkę od