Wpis z mikrobloga

Dość chłodno podchodzę do tematu transpłciowości ale szurów którzy wyśmiewają wolny przepływ myśli na Uniwersytetach to bym wieszał na hakach xD A jak są tutaj jakieś śmieszki z inżynierowie z politechnik to polecam zapoznać się ze szczegułami jak skończył Turing po tym jak próbowano go wyleczyć z homoseksualiznu
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr nie widzę w jaki sposób to spotkanie ma być antynaukowe? Mogę się domyśleć, że opiekunem koła jest ktoś, kto posiada stopień naukowy z dziedziny psychologii lub seksuologii i czuwa nad zachowaniem odpowiedniego toru, żeby rozwój intelektualny osób zaangażowanych nie zboczył na właśnie drogę antynaukową. Jeśli uważasz, że filozofia, socjologia lub psychologia to nie nauka, to możemy przestać dyskutować. Chyba że jesteś seksuologiem i stąd twoja wiedza na temat rzekomej klasyfikacji transseksualizmu
  • Odpowiedz
Koło Naukowe


@In_thrust_we_trust: tak to jest od kiedy psychologie nazywa się nauką xD Taka nauka gdzie 1+1 to nie 2 tylko "TO ZALEŻY" i każdy "naukowiec" mówi co innego xD

ważne tematy, o których należy rozmawiać


@Kociepochodnie: od kiedy ważny temat to coś co dotyczy promila populacji? xDDDD to jest totalnie gówno-temat nad którym nie trzeba w ogóle dyskutować bo są ważniejsze sprawy i faktycznie ważne tematy

stopień naukowy z
  • Odpowiedz
@AhoCorasick:

Dość chłodno podchodzę do tematu transpłciowości ale szurów którzy wyśmiewają wolny przepływ myśli na Uniwersytetach to bym wieszał na hakach


Może będąc w Polsce o tym nie wiesz ale szury, które najskuteczniej obecnie blokują przepływ myśli na uniwersytetach w USA (ale też już na zachodzie Europy) to są właśnie ci transgenderyzmu, wraz z całym woke.

Nie wiem jak się w Polsce przed tym możemy uchronić bez naruszenia przepływu myśli ale
  • Odpowiedz
@szpongiel mam masę znajomych na uniwersytetach w USA i jakoś nikt nie zwracał na to uwagi. Sam byłem na kilku dużych kampusach rekreacyjnie / turystycznie(np. Stanford, MIT, Harvard, University of Washington), a także jako uczestnik w mniejszych placówkach i zawsze robią na mnie lepsze wrażenie niż polskie uczelnie (btw. ATM akurat nie jestem w PL)
  • Odpowiedz
@szpongiel dla mnie to co mówisz brzmi jak straszenie "dżenderem" xD na uczelniach w stanach jest dużo innych problemów ale nigdy nie słyszałem żeby ktokolwiek miał realny problem związany z obecnością osób transpłciowych. Za to realnym problemem polskich uczelni jest brak wystarczającego wsparcia dla transpłciowych studentów, a co gorsza transpłciowych nauczycieli akademickich, w tym osób wybitnych w naukach ścisłych (których nie chcę tu z imienia i nazwiska wyciągać, ale osoby istniejące w
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: idę im wysłać, żeby sobie dali z tym spokój, bo doktor nauk się wypowiedział. Osoby transpłciowe żyją wśród nas, dla niektórych to może być mama, tata, ciocia, dziadek, córka, przyjaciel, współpracownik. Może gdybyś na chwilę wyszedł ze swojej bańki to ktoś z otoczenia mógłby się przed Tobą otworzyć, ale raczej takie podejście zniechęca przed utrzymywaniem kontaktów i ujawnieniem się :) Mimo to, mam nadzieję, że bliscy akceptują Cię takiego jakim
  • Odpowiedz