Wpis z mikrobloga

Wiecie, kiedy widziałem ostatni raz tak duże zaangażowanie polityczne społeczeństwa? W 2007 roku. Wtedy misją dla całej Polski było również odcięcie PiSu od władzy. Co za przypadek.

Wtedy się udalo. Tym razem też się uda.

#wybory #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
Z kolei Polacy są głupi i po paru latach o tym zapomnieli.
Wtedy wystarczyły dwa lata ich rządów, by poznać kim oni są. Pamiętam jaki Jarek był wtedy pewny: zrobimy przedwczesne wybory, to zyskamy wyborców na rzecz LPR i Samoobrony których wkręciliśmy w różne afery .... o Boże ...o #!$%@? xD
Później trzeba było ośmiu lat rządów PO, że ludzie zapomnieli co to za plugawe ziarno i nagle uwierzyli w jakieś gówno
  • Odpowiedz
  • 358
@markhausen: Z perspektywy czasu problemem PO i Tuska było to, że potrafili być mało stanowczy i czasem czegoś nie dowieźli xD Były afery, ale przy każej aferze leciały łby - przy przestępstwach PiS (bo to nawet nie są afery) nikomu włos z głowy nie spadł.
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: tj. były afery gdzie nie leciały łby, a mogły i by to lepiej wyglądało.
Po Katastrofie CASY w 2008 i Katastrofie Smoleńskiej w 2010 roku nie było żadnych dymisji.
Mógł Minister Obrony (wtedy Bogdan Klich), podać się symbolicznie do dymisji.
To czy by ją Tusk przyjął czy nie, to już jego sprawa. Ale w wielu państwach demokratycznych,
gdy dochodzi do takich sytuacji, to szef odpowiedzialnych służb bierze na siebie odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
  • 18
Katastrofie Smoleńskiej w 2010 roku nie było żadnych dymisji


@markhausen: Bo lot organizowała Kancelaria Prezydenta, a szefem organizacji był Gówniany Midas, czyli Sasin i napisał nawet list do Tuska, żeby się nie wpierdlalał w organizację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Muszę go znaleźć to wrzucę. Dwa: Sasin był tym samym odpowiedzialny też za kontrolę samolotu (który był i tak nazywany jak na screenie) oraz kontrolę lotniska - obu
FuckYouTony - >Katastrofie Smoleńskiej w 2010 roku nie było żadnych dymisji

@markhau...

źródło: OTYwL3VfMS9jY18wYjRjNC9wL3dwL3BpY3R1cmVzLzIwMTEvMDEvMzAvNjMwLzQ5Mi95cmJjb2Fwdy5qcGc=

Pobierz
  • Odpowiedz
@markhausen: Lecz się człowieku. Tajemnicą sukcesu PiSu jest beznadziejna opozycja, a nie to, że mają na koncie milion afer. Swoją drogą, dobrze pamiętam rządu PO gdzie pod koniec szły afera za aferą. Zupełnie tak jak teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: a wiesz kiedy ja widziałem? W 2015, żeby odsunąć platformę XD Nawet na Kukiza ludzie byli w stanie głosować. Ja tu jestem od 14 lat, ty od 5 miesięcy, śmiem twierdzić, że po prostu agitujesz są jedną ze stron i tyle a 2007 to znasz z opowieści
  • Odpowiedz
Pamiętam jaki Jarek był wtedy pewny: zrobimy przedwczesne wybory, to zyskamy wyborców na rzecz LPR i Samoobrony których wkręciliśmy w różne afery .... o Boże ...o #!$%@? xD


@markhausen: przecież Giertych mówił na słynnym standupie w sejmie, że to z powodu odcięcia od pieniędzy przez odrzucenie ich sprawozdania przez komisję.
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: tak było, PO i PSL rządziło stabilnie ale nudno

Suweren chce chleba i igrzysk, chce jak można się z kimś #!$%@?ć, nie wazne czy to geje, uchodźcy czy UE
  • Odpowiedz
Z perspektywy czasu problemem PO i Tuska


@FuckYouTony: Chciałbym przypomnieć, że jak Tusk odchodził na przewodniczącego Rady, to PO miała nadal w sondażach sporą przewagę. Dopiero rządy Kopacz i szefowanie Schetyny spowodowały spadek.
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: no a to ze zmieleniem podpisów pod 3x15? Sama ta afera jest wystarczajaca, bo pokazuje, że masz w dupie obywateli. Przewiduje że za 4 lata ludzie zapomną afery PiS i zagłosują na PiS
  • Odpowiedz
Pamiętam jaki Jarek był wtedy pewny: zrobimy przedwczesne wybory, to zyskamy wyborców


@markhausen: no i tak się przepisuje historię - kłamstwa, manipulacja, niewiedza #!$%@? głupot powtarzane setki razy.

PiS w 2007 dostał więcej głosów niz w 2005. Przejął elektorat Samoobrony i LPR.
Przeliczył się na frekwencji. Co jest może ważna lekcja dla.nas ale ty mówiąc że nie zyskał wyborców pokazujesz że nie wiesz o czym mowisz. A plusujace wykopki jak zwykle
  • Odpowiedz