Wpis z mikrobloga

@Djuk94: Nie wiem ja wolę małą inflację gdzie pensje oraz koszty życia powoli rosną niż dużą gdzie obie te rzeczy rosną szybko ale muszę robić fikołki żeby zachować wartość oszczędności bo waluta traci nawet na lokacie.
@Turkotka: Możemy woleć, ale nic tak nie zachęca do podjęcia pracy, jak duże tempo wzrostu inflacji. Stety/niestety niskie bezrobocie sprawia, że te tempo wzrostu płac jest wysokie, ale koniec końców dla większości pracujących osób będzie to na +.
Pobierz Djuk94 - @Turkotka: Możemy woleć, ale nic tak nie zachęca do podjęcia pracy, jak duże...
źródło: 300px-Krzywa_Philipsa
@Djuk94:

ale koniec końców dla większości pracujących osób będzie to na +


Szkoda źe inne kraje nie wiedzą źe normalna inflacja, normalne kredyty to minus dla większości pracujących. Debile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Turkotka: Niczego takiego nie napisałem, mowa była o niskim bezrobociu i rosnącym tempie wzrostu płac, co jest bardzo dużym plusem dla pracujących osób w jakichś firmach, ale minusem dla przedsiębiorców. Normalna inflacja i normalne kredyty są plusem, ale nie nastawiaj się na normalną inflacje, inflacja w 2024 wzrośnie, chyba, że będzie jakaś potężna recesja, a tego raczej nie chcemy. Inflacja rośnie nam bardziej niż innym państwom ue, ale płace również rosną
w żaden sposób nie da się tego porównać


Wy czegoś chyba nie rozumiecie. A raczej na pewno nie rozumiecie. Każde kolejne rządy złodziei powiększają złodziejstwo. To że mamy to co mamy obecnie to wynik kumulacji wszystkich problemów jakie nawarstwiały się pod rządami socjalistów. I jeśli myślicie, że rządy PO spowodują zaprzestanie dodruku pieniądza, ograniczenie rozdawnictwa, lepsze zarządzanie szpitalami czy ułatwienie życia przedsiębiorcom to WYTRZEŹWIEJCIE zanim będzie za późno.

Chyba że wszystko inne
Nie wiem skąd tu takie wielbienie PO, chyba wszyscy macie po max 15 lat


@klef96: Powiedział chłop, który ma 27, a gdy PO zaczynało rządzić to miał 11 XD

Prawie cały mój rocznik musiał na zmywak jechać


@t_e_o_m_o: Musiał, czy jechał bo były pensje 4-5x wyższe, a granice dopiero się otworzyły?
@HaSSaN Ludzie obwiniają Tuska za swoje własne niepowodzenia zawodowe. Wyżej masz w komentarzach pełno osób, które Ci mówią, że stać ich było na mieszkanie, na założenie firmy, na lepsze życie niż teraz.

Nawet nie cierpiąc PIS widzę ile mógłbym zrobić lepiej, żeby mieć lepiej mimo inflacji, rosnących rachunków i podatków nie sądzę, że za moje problemy w 100% odpowiada Kaczor.

Tymczasem krytycy Tuska: uuu w pierdziszewie dolnym pracy nie było. Nikt nam
@Velociraptor_w_kubku Niech zgadnę jesteś mieszkańcem Polski A, to dla Was typowe #!$%@?. Jak pokazywały poprzednie wybory i te z resztą też, ludzie mieli już dość rozwoju i złodziejstwa pseudobiznesmenow i wyzyskiwaczy oraz dotowania tylko największych miast Polski A. Totalnie mając w dupie i inwestowanie na ścianie wschodniej.
@HaSSaN: Jestem mieszkańcem Łodzi, czyli jednego z najbiedniejszych i najtrudniejszych regionów. Miasta, które dopiero od kilku lat przeżywa rozkwit, ale wciąż nie pozbierało się w pełni po upadku przemysłu włókienniczego.

Przekonanie, że wszyscy mieszkańcy Polski A mają wielomilionowe firmy i zajmują się wyzyskiwaniem pracowników, to jest jakiś absurd.