Wpis z mikrobloga

Wy naprawdę w ciągu 8 lat zapomnieliście co się działo w Polsce pod rządami Tuska?


@klef96: Skąd PiS miał wagony kasy żeby stworzyć skrajnie opiekuńcze państwo dla wielu grup społecznych i zawodowych?

To jest bardzo proste pytanie.
  • Odpowiedz
@mackbig swietny rozwoj xD kryzys nas nie kial jak chwycic bo zadnego przemyslu i korporacji wtedy nie bylo xD gigantyczne bezrobocie, wiekszosc moich kolegow uciekalo do uk bo w trojmiescie roboty nie bylo, fiskalizm i szukanie pieniedzy od malych firm czeste kontrole skarbowe, dlugo wymieniac byla #!$%@? i tyle, ludzi mieli w dupie kilkaset tysiecy podpisow wywalili do kosza bo tak xD rezim w mediach, trzepanie przez sluzby ostatnich wolnych mediow. Gigantyczna
  • Odpowiedz
głosujesz na Trzecią Drogę - nową jakość w Polskiej polityce


@jmuhha: Nowa jakość? XD Jak zbieranina odrzutów pisowskich i peowskich dążąca do wprowadzenia euro, likwidacji gotówki i popierająca ekoterror może być nową jakością?
  • Odpowiedz
@klef96: No co się niby działo? Ktoś zegarka nie wpisał w oświadczenie majątkowe? Daj Boże takie problemu z powrotem.

Tyle afer, TYYYYYYLE afer i po 8 latach ilu polityków ówczesnej PO siedzi w pierdlu za te zbrodnie?
  • Odpowiedz
dobre macie tam spam boty z .ru każdy po kilkanaście plusów ty 650 xD

oficer wywiadu kremla czuwa tawarisz, tylko debil to łyknie.


@calinowski: bo jestem tutaj celebrytą, chcesz autograf? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klef96: Pamiętam, że jako zwykły robol z linii produkcyjnej byłem w stanie się utrzymać ze swojej pensji nie licząc dni do wypłaty i nie odmawiając sobie spontanicznych wypadów ze znajomymi na miasto czy wyjazdu na zagraniczne wakacje. Pamiętam też że nie miałem wiekszego problemu ze zbudowaniem sobie poduszki finansowej i nie bałem się że inflacja mi ją zeżre. Nieruchomości były w przystępnych cenach, a kredyt tańszy niż obecnie z dofinansowaniem 2%.
  • Odpowiedz
@klef96: Ty chyba jesteś leniwym człowiekiem nienawidzących pracować albo jesteś roszczeniowym emerytem który oddaje większość pieniędzy na radio Maryja i płacze że ma mało,
Wystarczy napisać że siła nabywcza pieniądza była większa, że czekało się do slecjalisty lekarza dwa razy krócej, sądy pracowały dwa razy szybciej i nie zamykało się z roku na rok coraz więcej firm, nie rodziło się najmniej dzieci w dziejach liczenia tych narodzi , dzieci miały pomóc
  • Odpowiedz