Wpis z mikrobloga

@niewiempoco: to dlaczego PiS, który tak straszy PO nikogo praktycznie nie skazał ? A jeśli były przekręty to ludzie normalnie dostali wyroki via afera podkarpacka.


@orzeszkowydidi: Odpowiedź najpewniej będzie po wygranej opozycji ...myslisz że konfabulant premier, sasin albo autorzy propagandy w tvp zostaną rozliczeni z czegokolwiek?

Rozejdzie się po kościach i kołowrotek dalej będzie się kręcił. Raz jedni u koryta, raz drudzy. Wypychanie kieszeni na czas (4 lata)
@klef96: za rządów Tuska:

- bez problemu zaoszczędziłem na mieszkanie w Warszawie
- nie zmieniono mi 3 razy systemu podatkowego, przez co nawet księgowi nie wiedzieli jakie pensje miałem wypłacić pracownikom (Polski Ład)
- zawieszono mi służbę wojskową
- mogłem iść do sklepu w niedzielę
- nie musiałem się bać o zdrowie żony w przypadku problematycznej ciąży
- TVP spełniała swoją misję i nie było prymitywną szczujnią dla najbardziej ograniczonych intelektualnie
@klef96 bo PO było super, wprowadzili 15% PIT I VAT, który co prawda podnieśli do 23%, ale tylko na rok, nigdy bezpieczelnie nie kłamali, zdecydowanie przeciwili się ACTA, nawet nie trzeba było protestować, godnie reprezentowali interes narodowy Niemców tfu, Polaków znaczy się, w parlamencie europejskim, nie urządzali łapanek na kierowców rozstawiając fotoradary poukrywane w śmietnikach, zawsze byli przeciwni masowemu napływu imigrantów z krajów trzeciego świata a wszystkie wprowadzane przez nich zmiany były