Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję waszej porady i pomocy! Od kilku tygodni odkrywam dobrodziejstwa GamePassUltimate i grania w chmurze i jakie to jest wyśmienite! Jestem starym grzybem lvl over 30 i dotej pory blokował mnie fundusz growo-sprzetowy i od jakiegoś czasu proza życia, więc moja kupka wstydu rośnie od około 13 lat. Traz dzięki chmurze XGPU mogę popykać na telefonie, jak mam 20-30 minut wolnego czasu czasu, albo w łóżku przed spaniem ogarnąć jakaś misję, rundkę ect.
Tutaj przejdźmy do meritum. Ponieważ na razie gram na padzie od X one prze BT podłączonym do telefonu z jakąś przystawką z biedapalstiku, która trzyma telefon. W miarę jest ok, ale marzy mi się coś jak Kishi by zrobić z telefonu coś a'la handheld. Tylko jest ich trochę na rynku od biedackich za parę groszy do wykokszonych za kilka stów i chciałbym się spytać czy jest sens inwestować w coś lepszego lub macie do polecenia jakiś budżetowiec bym zweryfikował czy moje wyidealizowane marzenie jest warte czegoś lepszego? Ewentualnie czy macie jakieś doświadczenie w kwestii czy warto inwestować w coś takiego?
#gry #xbox #gamepass #pad #kiciochpyta #handheld #gamepad #graniewgry
  • 2
  • Odpowiedz
@DannteTM jakiś czas temu trochę chorowałem na coś takiego i kupiłem na próbę Ipega PG-9087S. Działało ok, ale jednak to nie to samo co jakiś większy ekran. Uchwyt na pada też mam, ale to jest jeszcze bardziej niewygodne. Jak nie mam wolnego tv to gram w chmurze na laptopie, a kilka razy zdarzyło się że na ekranie podłaczonym przez USB c do telefonu. Na ekraniku telefonu jakoś nie daje rady. Za małe
  • Odpowiedz