Wpis z mikrobloga

Chłop 10 lat trenował, a ponad 3 lata kuł dupsko dla kawałka kartonu którego 99% nie zrozumie.
Chłop codziennie musi robić iniekcje, ważyć jedzenie, zaczynać dzień od 30min cardio, pilnować kroków, snu i trenować 2,5h, 5x w tygodniu.
Chłop skraca sobie życie świadomie, stracił większość włosów, postarzał się 15 lat, a dalej będzie to robił.
Chłop nawet nie ma z tego pieniędzy, musi płacić za każde zawody, hotele, podróże, a i tak mu się to opłaca.
Czy ten chłop jest normalny?
Co sądzisz o tym chłopie?

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#dieta
#sterydy
#silownia
#pokazforme
Lewusx - Chłop 10 lat trenował, a ponad 3 lata kuł dupsko dla kawałka kartonu którego...

źródło: Wykop.

Pobierz

Co poprawić w sylwetce?

  • Klata 32.4% (574)
  • Bary 6.4% (114)
  • Nogi 13.7% (242)
  • Brzuch 29.8% (527)
  • Plecy 17.7% (313)

Oddanych głosów: 1770

  • 97
  • Odpowiedz
@Lewusx: każdy robi to co uważa ale jak wiadomo sport to zdrowie ale amatorski, kolarze czy zawodowi pływacy, maratończycy też skracają sobie życie, generalnie udowodniono że za duża podaż kaloryczna powoduje szybsze starzenie się komórek w organizmie, najdłużej będą żyć suchoklatesi z umiarkowaną aktywnością fizyczną
  • Odpowiedz
@Lewusx: bardzo szanuje za psychę i mental ale szczerze mówiąc nigdy nie zrozumiem poświęcania zdrowia i pieniędzy dla sportu który nikogo nie obchodzi, z drugiej strony poza piłką nożną to mało który sport kogokolwiek obchodzi więc to dotyczy większości dyscyplin ale z trzeciej strony powiedzmy siatkówka czy jakiś badminton nie wymagają doprowadzania własnego organizmu do tragedii

@statystyczny_yt chłop pół życia jest w deficycie a ty mu piszesz o za dużej podaży
  • Odpowiedz
Co sądzisz o tym chłopie?


@Lewusx: Ten chłop chociaż coś na tym zarabia. Są tysiące co umierają na niewydolność organów w ramach hobby ; p
  • Odpowiedz
bardzo szanuje za psychę i mental ale szczerze mówiąc nigdy nie zrozumiem poświęcania zdrowia i pieniędzy dla sportu który nikogo nie obchodzi


@Loginconajmniej4znaki: a czy poświęcanie zdrowia i pieniędzy dla sportu który kogoś obchodzi (w domyśle: szeroką populację, czyli tak na prawdę losowych i obcych ludzi) jest sensowniejsze? Przeciętny człowiek jest głupi, większość ludzi jest przeciętna. Kto normalny ma potrzebę imponowania głupim ludziom? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lewusx: Chłop niech lepiej popracuje nad skillem w fotoszopie, bo ta głowa wklejona jest tak na odwal, że śmiechu warte. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lewusx:

Czy ten chłop jest normalny? Co sądzisz o tym chłopie? 


Mowa Chuopska Trzecioosobowa Przegrywska, dla mnie objaw uszkodzeń mózgu. Wyglądowo bardzo ładnie, tu bym nic nie zmieniał
  • Odpowiedz
  • 1
@Gavilar: No tak, tutaj akurat racja, ja mam z tego dobre pieniądze bo gdzieś stworzyłem sobie dużą renomę i żyje z tego, gorzej byłoby jakbym robił na magazynie jak 3 lata temu i wkładał w to całe oszczędności.

@kratofel123 Oj tam, można sprawdzić poprzednie posty, można od przodu zobaczyć kawałek najszerszego, można wejść ma mój insta. ;)

@LicentAbsolweum A no właśnie, tylko nie zawodowy i tutaj zdrowy będzie dosłownie uprawiany bardzo
  • Odpowiedz