Wpis z mikrobloga

#chwalesie! Dziś wbiłam -40kg. Już nie taka #bekazgrubasow. Niecałe 7kg do wagi w normie. Teraz to już z górki.
Przede wszystkim deficyt kaloryczny, 10k kroków dziennie i 5 razy w tygodniu treningi. Lecimy po więcej! 36.25 kg zeszło od czerwca 2022. W tym miałam 3 miesiące przerwy gdzie wróciło 7kg i 4x urlopy gdzie łącznie też poszło 15kg do góry więc dumna jestem, że mimo przerw wracałam na dobre tory. #odchudzanie #chudnijzwykopem
petugh - #chwalesie! Dziś wbiłam -40kg. Już nie taka #bekazgrubasow. Niecałe 7kg do w...

źródło: temp_file7794517997198875350

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@petugh Gratulacje.
Jak osiągniesz cel pilnuj następnie treningów i tych kroków. Ja odpuściłem bieganie i szybko nadrobiłem +8kg, Wróciłem do biegania i zaś idę w dobrym kierunku bo jestem tylko 5kg na plusie
  • Odpowiedz
@petugh: wow. Dobry wynik i mega szacun. Ale na tych 68 to się nie zatrzymuj tylko walcz dalej :) takie idealne BMI to 20, więc do 55kg jak dociągniesz to będzie mega.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@on_83 wystarczy mieć problemy z kompulsywnym objadaniem się, nie polecam :)
@Kismeth zobaczę jak będę się czuła i wygladala, waga to tylko numerek :)
@CzarnyBelzebub Robię 10 tygodniowe programy Epic z YouTube Caroline Girvan. Od stycznia już chcę zacząć siłowo z większymi ciężarami
  • Odpowiedz