Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. Ja swój obowiązek spełniłem i dzisiaj około 6:20 rano wyruszyłem z okolic Kristiansand do oddalonego o 200km Stavanger, żeby oddać głos. Ogólnie w drodze byłem około 6h. Na miejscu byłem około 9:30 i już była kolejka. Jak wychodziłem z głosowania to się powiększyła.
#wybory #norwegia #czujedobrzeczlowiek
  • 11
  • Odpowiedz
@padzi: moje marzenie - zwiedzić Norwegię, ale gdy patrzę na ceny noclegów i całej reszty to zawsze odkładam na następny rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
moje marzenie - zwiedzić Norwegię


@macieyy: z ciekawosci, co bys chcial zerknac?

gdy patrzę na ceny noclegów i całej reszty to zawsze odkładam na następny rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@macieyy: jak bardziej dzikie tereny to podpowiem ze mozna spac w namiocie na dziko albo aucie - oczywiscie jak sie komus na prywatny teren nie wladujesz
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: dopiero zauważyłem powiadomienie, że odpisałeś ;) ogólnie wycieczka krajoznawcza, bardziej natura niż miasta, taka typowa objazdowa ;) czytałem, że można spać w większości miejsc, ale chyba ciężko by mi było z różową spędzić tydzień lub dłużej pod namiotem, jednak trzeba było by gdzieś się umyć (dużo zwiedziliśmy do tej pory, lecz nigdy w ten sposób;). Wiem, że można wynająć miejsce na polu namiotowym, lecz nie wiem, czy moglibyśmy tam iść
  • Odpowiedz