Wpis z mikrobloga

PiS ma niecałe 5% przewagi. Piękne! I ci wszyscy młodzi ludzie czekający godzinami, by zagłosować... nie zapomnę tych obrazków. Osiem lat czekałem na ten moment, by słuchać skowyt PiSowskich funkcjonariuszy i pękających dup wykopowych konfederatów. Wrócą w końcu normalniejsze media publiczne, zmieni się klimat i styl uprawiania polityki wewnętrznej i zagranicznej. Wiele nie oczekuję, ale wiem, że po prostu będzie lepiej. Normalniej.

#wybory #bekazpisu #polityka
  • 117
  • Odpowiedz
@budep ten komentarz tak bardzo przypomina to co wypok pisał po wygranej PiSu 8 lat, lewaków piecze dupka itp. Od lat to samo, co 2 kadencje rząd tak bardzo zaczyna #!$%@? Polaków, że głosują na byle co, byle przeciwko. Smutne.
  • Odpowiedz
@budep żebyś się #!$%@? nie zdziwił xD ale tak to jest jak 8 lat rządów PO ma sobie przypomnieć ktoś kto 8 lat temu był w przedziale wieku 10-21 lat. Też byłem młody i też głosowałem na PO, a potem nas młodych tak wyruchali bez mydła, że większość moich znajomych pouciekała za granicę, bo za 1500 zł miesięcznie się żyć nie dało. Jedyne czego można się spodziewać to to, że na nic
  • Odpowiedz
@budep: xD wielcy meczennicy fajnopolscy xD juz zapomnieliscie, ze wybory byly sfalszowane? xDDD


@yhbgrobdoivbvwamsv: Nie sfalszowane, a nieuczciwe. Gdyby nie to ze caly aparat panstwa zostal wlaczoany w kampanie PiS, szambiarki w TVP ktore o PiS zlego slowa nie powiedza, reklamy wysylane przez spolki skarbu panstwa, pakiet lokalnyc tygodniokow kupiony przez Onet, zanizanie cen paliwa, "referendum" ktore otworzylo finansowanie kampanii PiS bez limitu - to PiS o 30% moglby pomarzyc.
  • Odpowiedz
@budep Polska przez takich cymbałów jak wy wszyscy wyborcy KO lewicy płaczącego szymka znów wróci pod but niemiecki a co za tym idzie rosyjski. Historia pokazała że Polacy nie potrafią uczyć się na błędach. Szkoda. A wy wyborcy wieku 18 - 22 nie pamiętacie jak Tusk dymał nas z godności to teraz zobaczycie. Fajnie poczytać na portalu z śmiesznymi obrazkami że #!$%@?ć PiS a później zagłosować na KO. Wy #!$%@? PiS, Ko
  • Odpowiedz
@budep: konfederaci to akurat mają ból, że przez Mentzena(wpuszczanie dziwnych ludzi na listy, wpadki z Petru, gadanie JKM o pedofili na ostatniej prostej, wpuszczenie Banasia) została zmarnowana szansa na blokowanie socjalizmu.
Bo wygląda na to, że mamy rząd w którym Tusk chce być bardziej Kaczyńskim niż Kaczyński, tzn: 800+ jeszcze szybciej, kredyty 0%...
Do tego Hołownie który mówił o tym, że polska powinna być bezgotówkowa a jeszcze szybciej euro trzeba wprowadzić.
  • Odpowiedz
@budep: Stary, wygrał ponownie układ stworzony w Magdalence, nic się nie zmieni. Dalej będą nas pchać w cyfrowe waluty, ślad węglowy, fit for 55, socjal i wysokie podatki żeby to sfinansować.
  • Odpowiedz
@budep

Osiem lat czekałem na ten moment, by słuchać skowyt PiSowskich funkcjonariuszy i pękających dup (...)


#!$%@?. Wciąż PO ma mniejsze poparcie, co obrazuje nastroje w społeczeństwie. Do przewagi potrzebują "kolegów" którzy zawiązali wyborców niezadowolonych z PO, naiwnie licząc na to że taka 3D czy PSL (xD) będą stanowić jakąkolwiek alternatywę.
Prawda jest taka, że większość wciąż ma PiS i koniec końców wraz z częścią posłów 3D, PSL i komuchów/ młodych lewaków
  • Odpowiedz
PiS ma niecałe 5% przewagi. Piękne!


@budep: ackshually te 5 punktów procentowych to tak bardziej 16%

Co nie zmienia faktu, że rozliczanie tych 8 lat będzie piękne.
  • Odpowiedz
@pokrentnik: oczywiście, że tak tylko do tego potrzeba minimum 8 lat. Jeżeli Opozycja zrobi to zbyt gwałtownie to ludzie się zorientują - nawet ten beton. Więc paradoksalnie jest to najcięższe zadanie dla opozycji. Chociaż z drugiej strony chyba najlepszym byłoby odcięcie kurka z kasą wówczas TVP musiałaby zacząć dbać o widza żeby ich jakoś przyciągnąć + cięcie kosztów pensji ogórek, kłeczka, rachonia i innych szurów.
  • Odpowiedz
  • 1
@yhbgrobdoivbvwamsv xd partyjna nowomowa - "fajnopolacy". Po tym się poznaje funkcjonariuszy, którzy wciąż są pod rozkazem partii. Mam dostęp do info i wiem, że to przykaz propagandy "z góry" by wprowadzić to słowo do użytku ( ͡º ͜ʖ͡º) Szkoda tylko, że robicie to tak mało dyskretnie.
  • Odpowiedz
@budep: ooo, kolejne przechwycone konto przez jakiegoś peosiowego mongoła :D konto niby 14 lat, ale funkcjonariusz zaczął na nim pracować dopiero w 2017 roku.

@wykop - zróbcie kiedyś statsy ile jest takich parchów na portalu.
  • Odpowiedz
@budep: Szkoda tylko, że nie było takiej mobilizacji 4 lata temu. Teraz większość kadencji pójdzie na naprawę tego burdelu, może dopiero pod koniec pojawi się jakieś światełko w tunelu na lepszą przyszłość. Niektóre straty są też już nie do odbudowania, jak np. wyprzedaż Lotosu.
  • Odpowiedz