Wpis z mikrobloga

PiS ma niecałe 5% przewagi. Piękne! I ci wszyscy młodzi ludzie czekający godzinami, by zagłosować... nie zapomnę tych obrazków. Osiem lat czekałem na ten moment, by słuchać skowyt PiSowskich funkcjonariuszy i pękających dup wykopowych konfederatów. Wrócą w końcu normalniejsze media publiczne, zmieni się klimat i styl uprawiania polityki wewnętrznej i zagranicznej. Wiele nie oczekuję, ale wiem, że po prostu będzie lepiej. Normalniej.

#wybory #bekazpisu #polityka
  • 117
  • Odpowiedz
@budep: Uja tam, jeszcze przypomnisz sobie moje słowa. Bawi mnie to, że ludzie myślą, że koalicja 3 partii wprowadzi normalność i to koalicja z lewicą no proszę was. Nie jestem za PiS, mam 40 lat i pamiętam jak to było zawsze było marudzenie i każda partia odwalała mniejsze lub większe cyrki.
  • Odpowiedz
@budep:
Młodsi mogą nie pamiętać, ale TVP za PO była bardziej obiektywna czasem niż TVN ????
Ogólnie poziom TVP jest chyba najnizszy w Europie. Nie wiem jak wygląda tv w Rosji, Białorusi czy Węgrzech, ale obstawiam, że ciężko przebić TVP.
  • Odpowiedz
Wrócą w końcu normalniejsze media publiczne, zmieni się klimat i styl uprawiania polityki wewnętrznej i zagranicznej. Wiele nie oczekuję, ale wiem, że po prostu będzie lepiej. Normalniej.


@budep: wrócą, wrócą, będzie tak jak kiedyś. Musicie się jeszcze dogadać ze wszystkimi tworkami koalicyjnymi
  • Odpowiedz
@budep: A to nie miał PiS wojska na ulicę wysłać? Co z tym zamordyzmem? Jak to możliwe, że wyniki ujrzały światło dzienne? Tyle chorych urojeń opozycji i zero wyjaśnień.
  • Odpowiedz
Osiem lat czekałem na ten moment, by słuchać skowyt PiSowskich funkcjonariuszy i pękających dup wykopowych konfederatów.


@budep: ja teraz czekam, aż będzie słychać łomot j@jec Tuska r@chającego p0laków bez mydła. Biorę czipsy i czekam na festiwal fikołków, jakie będą wyczyniane przez jego dotychczasowych popleczników, a coś mi mówi, że długo nie trzeba będzie czekać.
  • Odpowiedz