Wpis z mikrobloga

#wybory Mam pytanie do tak zwanych zwolenników totalnej opozycji.. Jaki program Wasz guru Donald Tusk ma plan na Polskę oprócz legalnego mordowania dzieci nienarodzonych, seksualizacje dzieci w szkołach, promowanie różnych dewiacji czy choćby walka z polskim kościołem, choćby likwidując ustawę o handlu w niedzielę? #polityka
  • 54
  • Odpowiedz
@Balonowy21: generalnie ich program polegał zawsze na tym żeby bogaci byli jeszcze bogatsi, a biedni jeszcze biedniejsi. Jak jeszcze zarabiałem średnia krajową to przez to ich przestałem lubić. Teraz jak faktury wystawiam trochę większe to chyba powinienem być za nimi ale nienawiść pozostała.
  • Odpowiedz
@Balonowy21: To nie chodzimy na zakupy bo kościół nie pozwala? Ja myślałem, że to po to aby odpoczywać z rodziną w ten dzień xD To jeszcze lepiej żeby to zlikwidowali
  • Odpowiedz
@Balonowy21: ja ich widziałem zazwyczaj studzących nastroje dziennikarze gdy ci zaczynali mowic, ze wspaniały wynik, ze 13 procent itp. No, ale może mówisz o wykopkach którzy w to uwierzyli.
  • Odpowiedz
  • 2
@Balonowy21 legalne mordowanie nienarodzonych dzieci, które i tak umrą po porodzie z możliwością zabrania matko jest ok.

Poza tym... Kasa z KPO, misiu :) a ty płacz, bo socjalu nie dostaniesz?
  • Odpowiedz