Wpis z mikrobloga

#wybory #konfederacja #polityka #neuropa #4konserwy

Uprzedzając pytania i kąśliwe komentarze - tak, mam bóldupy o wynik konfy i uważam, że PiS to mniejsze zło. PiS miał masę idiotycznych pomysłów, ale przynajmniej byliśmy w mniejszym lub większym stopniu samodzielni jako państwo (a jeśli już szukaliśmy protektoratu to anglosaskiego, któremu zależy na stworzeniu tu przeciwwagi dla dominacji niemiecko-francuskiej). Teraz dostaniemy zablokowaną kasę, ale będziemy mieli bezkrytyczne przyjmowanie dyrektyw unijnych i wszelkiego widzimisię Berlina. Deal średni.

A teraz do wpisu właściwego:

Mnie najbardziej bawi fakt, że jeszcze niedawno wykopki klaskały uszami na każdy pomysł USA i pluły jadem na Niemcy za bierność i cynizm polityczny w kwestii wojny na Ukrainie. I nagle nikt dzisiaj o tym nie mówi i wygrywa najbardziej proniemiecka partia w Polsce xD Partia, która będzie robić retoryczne fikołki, kiedy Niemcy zaczną (a na pewno w końcu będą chcieli to zrobić) dealować z Rosją. Ja wiem, że jakaś część tych wpisów to partyjny pijar internetowy, ale naprawdę nie mogę w to uwierzyć że nikt praktycznie nie ma tu dysonansu poznawczego. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
  • 12
Leżąca dyplomacja ujęta w pięknych słowach xDDD


@Arizona12: podaj konkret. Ukraina na ten przykład wypięła się na Polskę dopiero po tym jak sztab Zełeńskiego mu podpowiedział, że PiS nie ma szans zdobyć większości więc nie ma sensu się z nim układać. Niemcy oficjalnie nas kochały i wspierały, a nieoficjalnie kopali polski rząd po kostkach. Niestety jak chcesz robić samodzielną politykę, to musisz się mierzyć z tym że wielu siłom na świecie
A teraz proszę o komentarze na temat.


@giga_jablecznik: No ale to jak pytanie Rachonia, czy Hołeckiej, za co najbardziej kochają PiS. Oczywista oczywistość, żeś trollem na wybory, to o czym tu gadać ;p Stek propagandowych bzdur i to jeszcze od ciebie. Atrakcja jak pijany żul. No tvp mógłbym sobie właczyć równie dobrze xd
No ale to jak pytanie Rachonia, czy Hołeckiej, za co najbardziej kochają PiS. Oczywista oczywistość, żeś trollem na wybory, to o czym tu gadać ;p Stek propagandowych bzdur i to jeszcze od ciebie. Atrakcja jak pijany żul. No tvp mógłbym sobie właczyć równie dobrze xd


@wstanczyk: ale co mam ci pokazać wpływy comiesięczne na konto czy jak mam niby udowodnić, że twoje urojenia względem mnie są całkowicie nieuzasadnione? xD

Where propagandowe
ale co mam ci pokazać wpływy comiesięczne na konto czy jak mam niby udowodnić, że twoje urojenia względem mnie są całkowicie nieuzasadnione? xD


@giga_jablecznik: Wystarczyłaby jakaś aktywność inna, niż polityczna agitacja na koncie założonym tuż

Where propagandowe bzdury? Gdzie niby lecę narracją tvp?


O tutaj, a to dopiero jeden post. W sumie nie widziałem od ciebie żadnego, który nie byłby powtarzaniem wprost propagandy dnia z TVP.

Mnie najbardziej bawi fakt, że
Wystarczyłaby jakaś aktywność inna, niż polityczna agitacja na koncie założonym tuż


@wstanczyk: interesuje się głównie polityką to nie dziwota, że aktywność polityczna. Zresztą to konto mam od tygodnia z hakiem. Wcześniejsze konto miałem tu przez jakieś 8 lat, ale usunąłem jakoś 3 lata temu.

O tutaj, a to dopiero jeden post. W sumie nie widziałem od ciebie żadnego, który nie byłby powtarzaniem wprost propagandy dnia z TVP.


To jest opinia, moja